Wpis z mikrobloga

Przypominam że każdy libertarianin wrogo nastawiony do Konfederacji to podczłowiek, najgorszy typ zawistnej mendy która potrafi tylko narzekać i pluć jadem. Sam nic nie potrafi więc będzie sabotował działania osób z pokrewnych środowisk.

Typ ze środowiska co od lat nie jest w stanie przekroczyć 1% będzie się wywyższać i pouczać innych że są w stanie osiągnąć "tylko" 10%, śmiechu warte.

#libertarianizm #konfederacja #4konserwy
  • 48
  • Odpowiedz
Konfederacja nie ma nic wspólnego z libertarianizmem


@Krever: 1/4 Konfederacji to libertarianie, kolejna 1/4 to paleolibertarianie na czele z najbardziej rozpoznawalnym Januszem Korwin-Mikke, czyli jak najbardziej cała partia ma całkiem sporo wspólnego z tą ideologią.

Jak mam wybierać to już wolę wyższe podatki niż np żeby ktoś kazał mojej żonie rodzic niepełnosprawne dziecko. Idź być zamordysta gdzie indziej.


@Krever: Obecnie nie istnieje consensus co do tego jakie stanowisko w sprawie
  • Odpowiedz
@FerdynandMagellan: gdyby katolicki zamordyzm był oficjalnie zdefiniowanym nurtem politycznym to konfa byłaby jego głównym o ile nie jedynym przedstawicielem. Żałuję, że na nich głosowałem bo są zaprzeczeniem wszystkiego czym mieli być pierwotnie
  • Odpowiedz
Ja do was pierwszy nic nie mam, bardziej liberalny światopogląd aż tak mnie nie boli i nawet życzyłbym wam powodzenia, ale wszystko co potraficie to próba wybicia na plecach Konfederacji i to już jest żałosne


@FerdynandMagellan: Libertarianie wybijający się na plecach katonacjonalistów używających wolności tylko jako kiełbasy wyborczej. Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
Przypominam że każdy libertarianin wrogo nastawiony do Konfederacji to podczłowiek, najgorszy typ zawistnej mendy która potrafi tylko narzekać i pluć jadem. Sam nic nie potrafi więc będzie sabotował działania osób z pokrewnych środowisk.

Typ ze środowiska co od lat nie jest w stanie przekroczyć 1% będzie się wywyższać i pouczać innych że są w stanie osiągnąć "tylko" 10%, śmiechu warte.


@FerdynandMagellan: Żaden, ale to żaden liberatianin nie zagłosuje na Konfederację, bo
  • Odpowiedz
@FerdynandMagellan

Przypominam że każdy libertarianin wrogo nastawiony do Konfederacji to podczłowiek


W sensie libertarianin, który nie popiera zamordystycznej partii to podczłowiek xD? Obecnie nie ma żadnej partii, na którą libertarianin mógłby z czystym sercem głosować, a konfederacja jest najgorszą z nich.

Chmielowski bardzo ładnie ją zaorał. To jest teoretycznie maksymalnie 10%, które nic nie zmieni, bo ma zerową zdolność koalicyjną.
  • Odpowiedz
@FerdynandMagellan

1/4 Konfederacji to libertarianie,


Kto? Tam nie ma żadnego libertarianina. Kulesza się za niego podaje i w ramach swojego libertarianizmu nasyła ziobrowską prokuraturę na przeciwników politycznych za krytykę jednej z państwowych instytucji.

Nikt inny chyba nawet się do libertarianizmu tam nie przyznawał. Może przypadkiem Sośnierz. Ale jeśli Sośnierz jest libertarianinem, to w tym samym stopniu, jak nie w większym jest nim Zandberg albo Morawiecki. Komedia.

kolejna 1/4 to paleolibertarianie na czele
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Oho, jest i mój ulubiony plibek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cała partia Wolność to są libertarianie. Mogą się tak nie określać bo ta nazwa jest bardziej popularna w amerykańskiej tradycji, ale de facto nimi są. Na pewno są w żółtej ćwiartce, co najwyżej mogą nie być na tyle radykalni żeby zadowolić akapków.

Paleolibertarianizm to libertarianizm, który wybiera konserwatywne podejście do wprowadzania tego systemu. Czy mógłbyś mi
  • Odpowiedz
@FerdynandMagellan

Oho, jest i mój ulubiony plibek


W którym miejscu moje poglądy są w jakikolwiek sposób sprzeczny z libertarianizmem? Uzasadnij, bo inaczej ciebie równie dobrze można nazwać pfilem i będzie to w takim samym stopniu prawda.

Partia Wolność to są libertarianie.


Pewnie, tak samo jak partia Razem. Jak mi wskażesz, gdzie mają w programie docelowo likwidację monopolu państwa, albo chociaż pełną dobrowolność podatkową, to usuwam konto. No nie, oni odcinają się od
  • Odpowiedz