Wpis z mikrobloga

Do tych, którzy twierdzą, że wypłynięcie nagrania z zachowania SG obok wiszacego głową w dół imigranta to nic złego.
Od zeszłego roku służby rosyjskie i białoruskie wykorzystując swoje sieci oraz wydarzenia na granicy usiłowały doprowadzić do napuszczenia na PL i Litwe fundamentalistów muzułmańskich. Rzucały oskarżenia, rozpowszechniały to w internecie, mediach w tych krajach, a nawet apelowały do władz.
Pojawiały się nawet najprawdopodobniej spreparowane zapowiedzi zamachów na Litwie .

Takie nagranie jakie się pojawiło mogłoby być wykorzystane poprzez dodanie opisu o Polakach szydzacych z muzułmanina, podrasowac fejkowo tym, że trwało to kilkanascie minut i skończyło sie szczucierm psami - to poszłoby w muzułmanskiej sieci.
Trole to podsyciłyby i mielibyśmy goracy i podszyty emocjami temat, bo ludzie tam łykają fejki jak prawaki na wykopie.
Do tego taka propaganda ma wpływ na opinie publiczna w tych krajach, która czesto jest prorosyjska i antyzachodnia co potem wychodzi na głosowaniach ONZ także w sprawach dla Polski ważnych.

Nie twierdzę, że to nagranie bedzie miało jakieś daleko idace skutki, ale chodzi o zasady.

Dlatego mogę powiedzieć dosadnie -bagatelizuja wyciek i rechocza albo osoby z niedostatkami wiedzy, fanatycy pisowscy i konfederatcy albo osoby jak najgorzej życzące Polsce i Zachodowi wspierajace działania białoruskich służb.

#polityka #bialorus #geopolityka
#neuropa #4konserwy
  • 24
@KalashnikovMirasnikov: Ty w ogóle doczytałes do konca? Znasz roetoryke Putina w krajach 3 świata i nie tylko? On mówi, że walczy z kolonializmem Zachodu i uderza w czułe struny w tamtejszych społeczeństwach.
A majac antyzachodnie społeczeństwa łatwie wpływac na decyzję władz.
I potem te kraje w ONZ popierają rosyjska rezoluicje o wzroscie nazizmu w Polsce, bo niszczone są pomniki Armii Czerwonej. Ale zapewne nawet o tym nie wiesz.
Nie roztrzasam tego
@szurszur: > I potem te kraje w ONZ popierają rosyjska rezoluicje o wzroscie nazizmu w Polsce, bo niszczone są pomniki Armii Czerwonej.

Przecież ja dobrze wiem jaką putin tworzy propagandę po prostu mnie jakoś ona nie obchodzi i serio mam w dupie jakieś onzty, które są wydmuszkami. Po prostu mnie już to nie rusza tak samo jak straszenie przez putina zimą w europie czy bronią atomową.

Takie nagranie jakie się pojawiło
w poważnym kraju to taka małpa dostała by kule w łeb za bezprawne naruszenie terytorium.


@Mezomorfix:

Aha czyli zaczałś od pisania tak

w poważnym kraju to taka małpa dostała by kule w łeb za bezprawne naruszenie terytorium.

A przyciesniety jednak piszesz, że nie chodzi o strzelanie i przyklądów nie podajesz.
Nie twierdzę, że to nagranie bedzie miało jakieś daleko idace skutki, ale chodzi o zasady.


@szurszur: Od kiedy chodzi Ci o zasady? Jak nasze służby nie przypilnowały tłumu 9 maja i oblano ambasadora Rosji farbą czy tam sokiem, to wtedy nie pisałeś, że chodzi o zasady
( ͡º ͜ʖ͡º) tylko pisałeś tak:

Oczywiscie lepiej było tego uniknac i pisałem, że nie ma co robić blokady, ale