Wpis z mikrobloga

Lewica wydała poradnik dla prostytutek, w którym insynuuje m.in:
Jak prostytutka ma zdobyć klientów i "pracodawców" bo uwaza, że prostytutki to tez ludzie, którym należy się edukacja seksualna

Poradnik ten nosi tytul "Jak pracować seksualnie w sposób bezpieczny, świadomy i satysfakcjonujący”. XD

Napisano go – tu cytat - „z myślą o osobach zaczynających pracę w branży usług seksualnych lub tych, które dopiero rozważają taki zawód”. Zdaniem dziennikarzy „GP” mamy do czynienia z promocją prostytucji i zachęcania do takiej pracy osób, które jej jeszcze nie wykonują. Wspierana przez FemFund organizacja Sex Work Polska atakuje polską policję za rozbijanie gangów sutenerów, grzmiąc o „kryminalizacji pracy seksualnej w Polsce”.

Przecież to jest #!$%@? chore i teraz chyba każdy przyzna mi racje, ze lewica to są ludzie chorzy psychicznie/upośledzeni umysłowo - podobnie jak konfoświry z tym że konfoświry działają na zlecenie wodza kacapów

https://www.tvp.info/52969580/poradnik-dla-prostytutek-organizacji-femfund-lewicowi-politycy-krzysztof-smiszek-i-sylwia-spurek-zasiadali-radzie-konsultacyjnej-fundacji

#bekazlewactwa #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazprawakow #patologiazmiasta #patologiazewsi #niewiemjaktootagowac #chore ##!$%@? #divyzwykopem

@TestoDepot
  • 85
  • Odpowiedz
@userrrr: Zarówno Lewica jak i Konfa to skrajności, a skrajności zawsze są złe.
Co do samego tematu, ja jestem zdania, że powinno się zalegalizować sexworking wszelaki, ale też stosować kampanię informacyjne, wyższe koszty ubezpieczenia przez zawód ryzyka itd. itd. Niech już państwo zarobi, a nie gangusy jak ktoś ma na tym hajs trzepać.
  • Odpowiedz
@userrrr: Legalizacja tego mogłaby w jakiś sposób temu zapobiec, kontrolować ten rynek. Jeśli byłaby to działalność rejestrowana itd.
Jak często spotykasz się w Polsce, że ktoś ma w swojej pracy niewolników? Nie ma ich, bo rynek zatrudnienia w Polsce jest kontrolowany - między innymi oczywiście.
  • Odpowiedz
@razzor91: Np janusze biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°) kombinują tak by omijać przepisy prawa pracy, minimalizując jednocześnie wszelejakie koszta, bo są dusigroszami i najchętniej w ogóle by nie wydawali pieniędzy (np płacąc pracownikom)

Wyobrażasz sobie zawód prostytutka i szkoły o tym kierunku? Bo ja nie, to byloby chore, #!$%@? i niemoralne xD
  • Odpowiedz
@userrrr: Nie idźmy w skrajności w skrajność. To, że Janusz np. nie płaci za urlop i cwaniakuje to nie to samo co przetrzymywanie kogoś wbrew woli gdzieś i zmuszanie do pracy ponad siły. Za pierwsze Janusz dostanie mandat, za drugie urlop w ZK Białołęka.

Też nie przesadzajmy ze szkołami, najwyżej kursy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważam, że jeśli ktoś chcę niech próbuje, aczkolwiek realnie nie sądzę, żeby
  • Odpowiedz
@razzor91: Janusz w kolchozie przetrzymuje areczka wbrew jego woli na darmowych nadgodzinach
( ͡ ͜ʖ ͡)

Kursy też są chore, bo co oni chca tam uczyc? Penis and vagina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: Seks to też jest jakaś umiejętność. Jak sprawić jak najwięcej przyjemności tej drugiej osobie, żeby potem wracała i dawała więcej hajsu w wypadku sexworkingu. Nie można tego aż tak dyskredytować
  • Odpowiedz
@razzor91: xD to nie jest żadna umiejętność chłopie. Powiem Ci ciekawostke każde stworzenie potrafi kopulować i jest to naturalne i nie są to jakieś wybitne umiejętności XDD

To raz. Dwa i co zrobisz prostytutce? Zlozysz jej reklamacje jak Ci sie nie spodoba jej usluga, bo nie sprawiła Ci wystarczająco przyjemności i czujesz sie oszukany? XD zażądasz zwrotu gotówki? XDDDD
  • Odpowiedz
@userrrr: Mam wrażenie, że chyba jesteś reprezentantem tagu przegryw.
Tak bardziej obrazowo. Jak laska Ci się położy na łóżku, rozłoży nogi i powie żebyś robił swoje, to będzie to znacznie mniej przyjemne niż jeśli wcześniej porobicie inne rzeczy stymulujące itd. itd.
Człowiek to nie zwierzę, podobnie dla typa po koksie też nie będzie to miało znaczenia, bo on przez godzinę będzie mógł walić jak dzik w sosnę.

A co zrobisz, jak
  • Odpowiedz
@razzor91: No wlaśnie czytając Twoje brednie to ja mam wrażenie, że reprezentuhesz tag #przegryw ;) bo co nie umiesz zrobić kobiecie dobrze, że będzie to dla Ciebie mniej przyjemne gdy Ty miałbys pokazac co umiesz w lózku czyli jak zrobic JEJ dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) seks nie polega tylko na jednostronnej przyjemności. Seks ma sprawiac przyjemnosć obojgu, a sorry prostytutce akurat zależy tylko na facetach drukowanych
  • Odpowiedz
@userrrr: duża część lewicy szkaluje sex work a o ten poradnik była spora inba
Ogólnie na lewicy jest bardzo dużo osób z rigczem ale do wykopkowej banieczki przebija się tylko to, co jaskrawe i wpisujące się w wykopkowe stereotypy
  • Odpowiedz
@userrrr: Ale o czym Ty teraz piszesz?
Podałem CI konkretny przykład, że w tej branży jak i każdej innej jakość usługi jest istotna choć w tej branży specyficzna, a Ty przeczytałeś to co chciałeś przeczytać. Pasztetową i kawiorem się tak samo sra, a jednak niektórzy płacą za coś lepszego. No cuda na kiju xD Tym razem już serio bez odbioru ;)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: co chciałaś? Bo zawołałaś i usunęłaś.

@userrrr: żaden specjalny poradnik tu nie jest dla div potrzebny, same doskonale wiedzą jak działa ten rynek i jak się w nim poruszać. Poza tym w Polsce mamy aktualnie z roku na rok spadającą jakość usług, połączoną ze wzrostem cen, bo ogrom mężczyzn to zwykli spermiarze, którzy gotowi są płacić tłusty hajs za coraz gorsze usługi bo tzipa to tzipa, a divy doskonale
  • Odpowiedz
@userrrr: A nie pomyślałeś o tym, że niektórym dziwkom zależy, żeby było ci dobrze, choćby po to, żeby wyrobić sobie stałą bazę klientów i mieć dobre opinie na garso ( to ma wpływ na ilość klientów). Wtedy stawka jest zazwyczaj wysoka ale jakość proporcjonalna. I nie wiem kogo ty chcesz tutaj umoralniać ? Jak chcą dawać dupy za hajs to niech dają - nic ci do tego. Jest popyt jest podaż.
  • Odpowiedz
@Koscieey: XD klient zawsze się znajdzie. W tej "branży" chodzi glównie o wygląd im młodsza tym lepiej dlatego często prostytutki zaniżają swój wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) im to lotto czy klientowi jest dobrze grunt ze placi
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
co chciałaś? Bo zawołałaś i usunęłaś. @userrrr: żaden specjalny poradnik tu nie jest dla div potrzebny, same doskonale wiedzą jak działa ten rynek i jak się w nim poruszać. Poza tym w Polsce mamy aktualnie z roku na rok spadającą jakość usług, połączoną ze wzrostem cen, bo ogrom mężczyzn to zwykli spermiarze, którzy gotowi są płacić tłusty hajs za coraz gorsze usługi bo tzipa to tzipa, a divy doskonale wiedzą, że
  • Odpowiedz