Wpis z mikrobloga

Lewica wydała poradnik dla prostytutek, w którym insynuuje m.in:
Jak prostytutka ma zdobyć klientów i "pracodawców" bo uwaza, że prostytutki to tez ludzie, którym należy się edukacja seksualna

Poradnik ten nosi tytul "Jak pracować seksualnie w sposób bezpieczny, świadomy i satysfakcjonujący”. XD

Napisano go – tu cytat - „z myślą o osobach zaczynających pracę w branży usług seksualnych lub tych, które dopiero rozważają taki zawód”. Zdaniem dziennikarzy „GP” mamy do czynienia z promocją prostytucji i zachęcania do takiej pracy osób, które jej jeszcze nie wykonują. Wspierana przez FemFund organizacja Sex Work Polska atakuje polską policję za rozbijanie gangów sutenerów, grzmiąc o „kryminalizacji pracy seksualnej w Polsce”.

Przecież to jest #!$%@? chore i teraz chyba każdy przyzna mi racje, ze lewica to są ludzie chorzy psychicznie/upośledzeni umysłowo - podobnie jak konfoświry z tym że konfoświry działają na zlecenie wodza kacapów

https://www.tvp.info/52969580/poradnik-dla-prostytutek-organizacji-femfund-lewicowi-politycy-krzysztof-smiszek-i-sylwia-spurek-zasiadali-radzie-konsultacyjnej-fundacji

#bekazlewactwa #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazprawakow #patologiazmiasta #patologiazewsi #niewiemjaktootagowac #chore ##!$%@? #divyzwykopem

@TestoDepot
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vrim: Kwestią moralną jest to, że prostytutka to zawód bo pobiera pieniądze za usługi i moralnością ekonomiczną wg. twojego widzimiesie jest to, że jeśli ma z tego korzyść finansową to od tej korzyści musi zapłacić podatek. Niemoralną postawą jest to, że jakiś zawód prowadzi działalność nieopodatkowaną, a drugi musi płacić.
  • Odpowiedz
@ItsGrN: Prostytutka to nie zawód, ani żadna działalność XD to jest nielegalne, bo często gęsto prostytutki mają nad soba alfa ktory pobiera cały ich zarobek xD a alfons to przeważnie mafia/gang. Mafie chcesz opodatkować? xD
  • Odpowiedz
Wyrwanie z kontekstu to nie streszczenie zreszta kilka linijek tekstu Cie przerasta czy czytac nie potrafimy i skladasz literki?


@userrrr przeczytałam przecież! Streściłam dla innych.
  • Odpowiedz
moralnością ekonomiczną wg. twojego widzimiesie jest to, że jeśli ma z tego korzyść finansową to od tej korzyści musi zapłacić podatek


@ItsGrN: Jestem przeciwnikiem podatków dochodowych. :)

Państwo po prostu nie powinno normalizować czynów niegodziwych.
  • Odpowiedz
@Wappyn: '97 w 2004 roku byl w pierwszej klasie szkoly podstawowej czyli miał 7 lat. Zeby byc w podstawowce to lata 1990-1999 czyli obecnie 31 i 23 latkowie chodzili wczesnych latach '00 do podstawowki, czyli '97 szkołe podstawową zacząl w 2004, '98 w 2005 i '99 w 2006
  • Odpowiedz
@vrim: bez sensu, to ma tyle racji bytu co prohibicja.
Jak długo będzie to zabronione tak długo burdele dalej będą i każdy będzie o tym wiedział tylko, że rządzić yym będzie mafia. Ta sama sytuacja co z narkotykami.
Lepiej już to unormować prawnie niż dać mafią się na tym bogacić.
  • Odpowiedz
@userrrr: napisała w podstawówce i cieszę się, że jednak umiesz liczyć. Teraz ja się trochę powstydzę, bo Cię upomniałem, a policzyłem gorzej od Ciebie, a Ty by bo się wykłucasz, a źle przeczytałeś :p
  • Odpowiedz