Wpis z mikrobloga

@moll: był zamysł, ale jednak będzie to jeździło na dachu, duże prędkości, te sprawy, no i będzie zdejmowane co jakiś czas więc szkoda trytytek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Jarek_P: no właśnie problem jest taki, że mniejsza obejma ma mniejszy gwint na szpilkę
@Poldek0000: no ale do czego taką opaskę dopiąć? W jaki sposób połączyć to z obejmą do rury?

powinna mieć M8 a większe opaski zazwyczajaja dwa gwinty pierwszy m10 a głębiej m8 zobacz w sklepie może inni producenci tak maja


@Warszawskisuoik: zerknę, jak patrzyłem w Leroy to mała obejma którą chciałem szpilką połączyć z dużą miała inny gwint...
tylko zamysł był z tą obejmą do rur bo ma gumę antypoślizgową - no i w sumie patent spoko jakby przewiercić w belce dziurkę i potem tylko podkładka cyk pyk i nakrętka, a tak..
@SpalaczBenzyny: bo nie znalazłem takich dużych cybantów metalowych w sklepie, po drugie nie widziałem wcześniej tego obrazka, w sumie sam to wymyśliłem na swoje potrzeby a teraz szukając czegoś podobnego trafiłem na to xD
No i oprócz tego kwestia wygody demontażu, a będzie to dość często demontowane i montowane więc wolałbym na stałe mieć coś do tej rury zamontowane, a potem tylko pyk przykręcam, pyk odkręcam i tyle ( ͡°