Wpis z mikrobloga

Jakieś pół roku temu zepsuła mi sie myszka, zepsuł się laser. Odwlekałem sprawę i dziś w końcu ją rozkręciłem i sprawdziłem co jej dolega.
Myszka to Logitech MX master 2. Po rozkręceniu podpiąłem ekumulator i laser zaczął działać więc ją złożyłem i znowu próblem wrócił - nie działa.
Zacząłem szukać informacji w internecie, może się jakoś uda naprawić, bo szkoda trochę xD

Tutaj filmik jak rozwiązać problem xD

#myszka #logitech #coolstory #mxmaster
Reevhar - Jakieś pół roku temu zepsuła mi sie myszka, zepsuł się laser. Odwlekałem sp...
  • 5
@Reevhar: nie potrzebujesz jej rozbierać. Wystarczy kciukiem ścisnąć pionową ścianę nad przyciskiem.

Nie wiem skąd tyle się tych filmików z rozbieraniem nasrało. Pewnie kopiują jeden od drugiego
@Reevhar: Poza tym nie jest taka zła, rozmiar spory i można przełączyć pomiędzy 3 urządzeniami. Sam szukaj jakiejś fajniej alternatyw w zestawie z klawiaturą. Do tego górna rolka do przewijania szybko i cicho.
Miałem różne myszki, najczęściej logitech, z rok temu kupiłem corsair dark core rgb pro se i jak narazie to najlepsza myszka jaka miałem. Plus ze można ja ładować indukcyjnie, minusem jest cena ale jednak warto.