Wpis z mikrobloga

@d___
Obcy ludzie są dla mnie totalnie poza jakąkolwiek sferą zainteresowania seksualnego. Mogę ocenić czy ktoś mi się podoba, ale to bardziej pod względem estetycznym. Jak inne kobiety.
Jakiekolwiek zainteresowanie i pożądanie wychodzi dopiero jak kogoś poznam i "zaklika". Jak już są motyle w brzuchu i fajerwerki.
@d___
Libido to trochę inna kwestia. Będąc demi można normalnie się masturbować i mieć libido. Dla takiego mechanicznego rozładowania. Chociaż zazwyczaj jest to trochę uśpione. (To też zależy od osoby. Znam jeszcze 2 demi i każda ma trochę inaczej)
Ale nie myślisz o seksie z daną osobą.
@d___
Zawsze możesz określić się jako Greysexual.
U każdego to trochę inaczej działa.
Koleżanka jedna jest w ogóle poliamoryczna i demiseksualna. I ona wszystko poza seksem genitalnym spoko. A to ją akurat obrzydza
Ja jak mam libido (w sensie jak byłam długo sama to mechaniczne rozładowanie napięcia tak na jakiś czas) a jak się zakochałam to libido wyj€bało w kosmos i ochota na seks (jak jej nigdy nie było)
A jeszcze jedna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vedar: bo ludzie chodzą w piątek do sklepu. Cały tydzień nie ma czasu. W niedzielę zamknięte. W sobotę niby można, ale przed niedzielą ludzie się rzucają i wszystko wykupione. Trzeba chodzić w piątek.