Wpis z mikrobloga

@butek12: zajebisty zapach, bardzo dymny i alkoholowy. Z mojej skóry to koło 8-10h projektuje jakimś luksusowym alkoholem i dymem (trochę też zwierzęce nuty wychodzą). Na pewno nie jest to bezpieczny zapach, więc warto w próbkę się zaopatrzyć przed zakupem.
@butek12: Bardzo ciężki zapach wymagający wprawionego nosa. Ogólnie jeśli lubisz odjechane kadzidła to może Ci podejdzie.
Jeśli chodzi o markę Beaufort to Coeur De Noir jest bardzo fajne na jesień i w miarę lekkie jak na te ciężkie arcydziela, które nam oferują. Fathom V jest zdecydowanie bardziej damski. Osobiście mam vi et aramis i Lignum. Ten pierwszy jest dosyć ciężkim kadzidłem i wymagał dużo testów zanim się w nim zakochałem a
@butek12: Miałem odlewke pamietam, ze był porównywalnie ciężki co iron duke, raczej taki wytrawno-dymny z cytrusami z możliwością użycia na lato. Testowałem wszystkie z marki i tak jak napisałem wyżej wybór padł na te dwa, gdybym miał dobrać jeszcze to w okazyjnej cenie coeur, można byłoby sobie wziąć ale mam inny zapach w tych klimatach równie dobry.