Wpis z mikrobloga

Oglądam podcast Rogana z Rogerem Watersem i czlowiek za głowe sie łapie. Waters to jest taka odklejka, ze ja #!$%@?, typ caly czas pierdzieli cos o tym, ze on jest za pokojem i zaprzestaniem wojny, on chce tylko agitowac za dyplomacją i pokojowymi rozwiązaniami, putin jest gotowy do rozmow, ale to zly zelenski nie chce rozmawiac, a rogan jak skonczony kretyn mu tylko przytakuje xddd
Nie wiem jak gilmour mógl z tym debilem wytrzymac tyle lat w zespole i szczerze mowiac nie dziwie się, ze sie rozpadli, bo gilmour wydaje sie inteligentnym gosciem, a waters bardziej odklejony niz syd barret
#joerogan #ukraina #pinkfloyd #wojna
  • 30
@kfiatek_na_parapecie ja poniekąd rozumiem, kilka poprzednich dekad naprawdę państwa tworzące NATO dawało ciała w różnych rejonach świata i generalnie nie były to dobre interwencje w wielu przypadkach, więc mogło mu się uroić że tylko NATO jest złe a reszta musi być święta. Po prostu ambicje imperialne Rosji są porównywalnie #!$%@? jak ambicje USA. USA robi #!$%@? w krajach bliskiego Wschodu od kilkudziesięciu lat, Rosja zaczyna brudzić coraz bardziej bliżej Europy
@kfiatek_na_parapecie: Mnie bardziej niż Waters niepokoi cały ten Intellectual Dark Web i ich otoczenie. Kiedyś słuchałem ich więcej jako grupy osób które mają oryginalne i niecodzienne spojrzenie na różne sprawy. Nagle od jakiegoś czasu powtarzają ruską propagandę 1:1.
Joe Rogan, Lex Friedman, Eddie Bravo, Jordan Peterson, Eric Weinstein... Widziałeś wywiad Lexa Friedmana z Oliverem Stone? Jakby im Kreml płacił za reklamę.
Joe Rogan, Lex Friedman, Eddie Bravo, Jordan Peterson, Eric Weinstein


@wakacje_to_wolnosc: rogan to boxer wiec nie wymagajmy od niego za wiele xdd
ten caly friedman to rusek(z ukrainsko-zydowskimi korzeniami) takze powtarzanie ruskiej propagandy ma we krwi, petersona malo slucham, widzialem czesc wywiadu petersona u friedmana dotyczaca wojny i tam raczej nie byl prorosyjski, zarzuca mu sie prorosyjskosc bo na twiterze napisal glupote, ale to chyba zwiazane bylo z tym, ze tam
Widziałeś wywiad Lexa Friedmana z Oliverem Stone? Jakby im Kreml płacił za reklamę.


@wakacje_to_wolnosc: haha teraz sobie wlaczylem na chwile ten wywiad xdd
jakbym solowiowa ogladal, koles slowo w slowo jedzie ruska propaganda i jeszcze sie dziwi dlaczego w europie ludzie nie wierza rosji, mowi cos o tym, ze w mediach pokazywane sa zrobdnie rosyjskie, a przeciez nie ma na to zadnego dowodu xddd nie wiedzialem, ze ten stone to taka
@kfiatek_na_parapecie: Myślę, że ta cała gadka "ameryka ma się zająć sobą" to takie gadanie na użytek wewnętrzny. Każdy polityk co ma tam ćwierć mózgu, wie że USA jest potężne właśnie dlatego, że w taki czy inny sposób kontrolują to co się dzieje poza USA. A jak nie wie to mu służby na pewno wyjaśnią jak tylko zajmie ważniejsze stanowisko :).

Nawet za czasów Trumpa, co to niby nakręcał MAGA i zajmowanie
@Rga79: @iAmTS: Lex robi klasyczny numer symetrystów na tej wojnie, czyli że pewnie prawda jest po środku, mimo że tu ewidentnie jeden agresywny historycznie kraj napadł drugi który się broni. Do tego dopuszcza do głosu ludzi skrajnie kibicujących Rosji. Do tego od niedawna straszy bronią nuklearną i ten strach promuje w środowisku high tech. To nie przypadek że zarówno Elon jak i Lex bywa u Rogana. Zresztą co ja tam