Wpis z mikrobloga

@Filippa: jak mnie ta blondynka wkurza. Nie mogą wybierać powszechnie przyjetego kanonu piękna kobiet tylko biorą jakieś wybaturzenia, chłopczyce albo murzynki z duzym nosem i wargami...
@Filippa: na pewno nie jest bardzo ładna, zresztą ani młoda wersja ani starsza. Jest moim zdaniem raczej nieatrakcyjna,mimo tego ,że lubię tzw. germański typ urody.
@Partu: Ciekawa dyskusja. Jest ładna, nie jest ładna... to chyba logiczne, że kanony piękna są różne. Dla mnie Rhaenyra też jest ładna, ale nie ma to tak naprawdę znaczenia. Głupie za to jest twoje zachowanie, które oczekuje, że w produkcji będą tylko postacie, które ty uważasz za ładne.
@Niezgodny: Niskie są twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem, co widzę w wielu twoich postach. Proszę, dokonaj egzegezy mojego poprzedniego posta, gdzie wyrażam oczekiwanie, że aktorka grająca rejnyre będzie ładna. @Filippa powiedziała, że ładna.Ja, że dla mnie nie i tyle, nic więcej.Akurat do roli pasuje i gra dobrze. Generalnie dyskusja z tobą to jak kulą w płot. Na argumenty nie odpowiadasz albo coś sobie dopowiadasz co ktoś powiedział i na to mu