Wpis z mikrobloga

@MajorKusiol: Nie przestanie mnie bawić nigdy ta opinia o sprzedaniu, ale co to ma do rzeczy? Wyniki są niższe z wielu powodów, jednym z nich jest również mniejsza liczba filmów, a trend spadkowy nie został zapoczątkowany przez odejścia Grześka i Szymona.
@MajorKusiol: No zabawne są te oskarżenia o sprzedanie, tylko dlatego bo komuś się gra nie podobała. Ja ograłem miałem crashe co 2 godziny, ale sam uważam, że to najlepszy tytuł tamtego roku. No, ale wiadomo dużo fajniej jest sobie pojechać po Jordanie, bo wpisuje się to w całą dziwną nagonkę na niego.
@Milloy_Miller: ty nie jesteś recenzentem, który odpowiada swoją rzetelnością przed widzem. nie powiedział magicznej formułki nt. bugów, która daje mu plotarmor. Zignorował ten fakt w przeciwieństwie do RZETELNYCH recenzentów, jak Arhneu i NrGeek. Jordan to zwykły sp3rmiarz, który się sprz3dał tą recenzją, jak zagrajnik. Nic nowego w branży, za czasów CDA dystrybutorzy i producenci gier dawali bony na wakacje, skrzynki z winami za pozytywne recenzje (sugestie EGM-a z jego bloga).
@MajorKusiol: Wy to jesteście takim bezmyślnym motłochem, że masakra. Cytat z recenzji Jordana: „Niestety tym co najbardziej by zaniżało ocenę w skali dziesiętnej są glicze, bo tych jest tak dużo, że gra nie może mieć dychy i koniec […] serio tych problemów jest tak sporo, że wątpię czy nawet miesiące po premierze uda się to wszystko poprawić.”

Także może warto samemu coś sprawdzić, a nie powtarzać wykopową mantrę o tym jaki