Wpis z mikrobloga

@patrickwro: Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, dlaczego wszyscy tak sumiennie wsiadają na Hanię? Czy juz na prawde nikt nie widzi tego , że Migi manipulował Hanką ? Jego głupie ironiczne uśmieszki gdy Hania cos mu tłumaczy... Ona może i jest emocjonalna i wrzaskliwa ale ogladajac uważnie można zobaczyć, że Migi robił wszystko już od jakiegoś czasu żeby zrobić z Hanki wariatkę , a z siebie takiego super picusia glancusia kochaniusia
@Ayanna: solidarność jajników czy co? stwierdzam fakt, że Hania wielokrotnie udowodniła, że niezła z niej histeryczka i wariatka.
w ogóle Mikołaj i manipulacja XD gość ma literalnie z 80 iq. a po alko to już w ogóle. nie mniej obiektywnie oceniam go jako względnie normalnego gościa.
@Ayanna: do wczoraj bylam skłonna jej bronić, bo uznałam, że ten hejt to przesada, ale to co dzis pokazala... jej manipulacje juz podchodzą pod poziom żmiji z hp5, hejt zasłyżony, jaj gra w zestawieniu z grą Moni.... Hugolina to porażka dziś...szkoda ze Miki tez w to wszedł ...
@Szuruburu102: z tym sie zgodzę po odcinku rownież myślę, że przeszła samą siebie. Wcześniej było mi jej troche szkoda. Odcinek wcześniej troche sie uspokoiła ale wczoraj pokazała co potrafi aż nad to. Ale jakby spojrzeć na Mikiego to z nim też ewidentnie jest coś nie tak. Najpierw obiecuje Klaudii potem Monice, a na koniec mówi Hance żeby podchodziła do niego jak go zablokują więc jak na takiego krzykacza , że on