Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@barnej_zz: w 2012 chciałem głosowac na Korwina xD każdy gadal kiedyś głupoty
Tak, glapa dobrze robi że nie podnosi. Wykopki myślą że praca w NBP to najłatwiejsza robota ever - "inflacja xx%? Dajmy stopy xx+1 i cyk pora na csa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niezdiagnozowany: bo co da dalsze podnoszenie stop? Zahamuje konsumpcję? No nie, za to zarznie firmy, które są głównymi kredytobiorcami.
Za to ograniczenie dotacji, wakacji kredytowych, socjalu, dodatków węglowych, zasiłków i innych cudów już jak najbardziej by ograniczyło konsumpcję, także myślę że tędy droga
  • Odpowiedz
Za to ograniczenie dotacji, wakacji kredytowych, socjalu, dodatków węglowych, zasiłków i innych cudów już jak najbardziej by ograniczyło konsumpcję, także myślę że tędy droga


@Pres: No tak, tylko, że ponoć Glapa na konferencji chwalił zasiłki rządowe, więc grają w jednej drużynie?
A poza tym dalsze podnoszenie stop mogłoby nieco umocnić złotego do dolara, który ucieka
  • Odpowiedz
@Pres: Myślisz że obiecanie stabilizacji pozwoliło by wygrać przyszłe wybory? Bo ograniczaniczenie raczej dobrze nie wplynie na slupki sondażowe. Chyba że jakoś przedstawić ludziom że innej drogi nie ma. Albo obniżenie podatków? Co jak co ale trzeba brać aspekt polityczny pod uwgę.
  • Odpowiedz
@Freeyour: Ten moment w którym opisywał porządek demokracji w Europie brzmiał jakby grubcio stał na brzegu i patrzył jak statek tonie. Mało optymistyczne. "Ludzie chcą socjalu więc trzeba go im dawać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten moment w którym opisywał porządek demokracji w Europie brzmiał jakby grubcio stał na brzegu i patrzył jak statek tonie. Mało optymistyczne. "Ludzie chcą socjalu więc trzeba go im dawać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kCaloryfer: ciekawa interpretacja
  • Odpowiedz
@Freeyour: Nie wiem czy dobrze to przekazałem ale odniosłem wrażenie jego niskiego poczucia sprawczości. Można na niego bluzgać ale wydaje mi się, że on naprawdę wierzy w to co robi, i to chyba ten gorszy scenariusz.
  • Odpowiedz