Wpis z mikrobloga

Witam, jestem nowym fedrownikiem. Pierwszy raz będę próbował zamawiać węgiel - jak bozia da to 2tony orzecha luzem. Problem ze chciałbym załatwić transport w okolice nowego sącza. Ktoś mógłby podpowiedzieć jak najprościej i najtaniej to ogarnąć?

#pgg
  • 8
  • Odpowiedz
@zwierzont: po 1 sprawdź póki można czy masz dodany CEEB i uzupełniony profil, bo przy dodaniu do koszyka cie wywali i tyle z fedrowania
po 2. zobacz czy masz obok siebie KDW (na stronie masz listę) a jak nie to mozesz na własną ręke poszukać typa co ci pojedzie pod kopalnie po wungiel
  • Odpowiedz
@drixxx @kubsle wielkie dzięki za rady. Pytania dodatkowe: 1) Mogę najpierw kupić a potem kontaktować się z tym KEW Coalmex, czy najpierw kontakt z nimi? 2) Jak zamawiam dla rodziców ale zakładam swoje konto (nie mieszkam z nimi) to rozumiem ze mam dodać ich CEEB, czy cos jeszcze?
  • Odpowiedz
@zwierzont: tak ich CEEB, pamiętaj żeby dane się zgadzaly w koncie z CEEB, weryfikują adres spalania. COALMEX wybierasz już po zakupie, jak dodasz do koszyka to masz do końca dnia czas na finalizacje (w tym wybór KDW), pamiętaj jednak, że może zabraknąć miejsca więc im wcześniej sfinalizujesz zakup tym większa szansa na wynik pozytywny. Dowiedz się jeszcze ile kosztuje transport z ich składu do Twojego miejsca zamieszkania.
  • Odpowiedz