Wpis z mikrobloga

@Syn_Krzysztofa: nie wiedziałem ile masz lat ale to wszystko warto sobie zrobic i robić np co rok-dwa
ja mam w pakiecie medycznym z pracy więc mi to jeden lekarz wystawia i w jeden dzień idzie wszystko ogarnąć.
Nawet jakbym miał płacić to lepiej płacić teraz niż za kilka lat na leczenie raka za granicą.
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: raka prostaty można mieć mając 30 coś lat i nawet nie wiedzieć, a potem się kończy przerzutkami i śmiercią.
Tylko głupiec musli że jego się to nie tyczy.
  • Odpowiedz
@xdTM: Nie każdy niestety ma pakiet medyczny w pracy, ja się bujam na NFZ non stop i jobla dostaję… nie jest kolorowo
@vomalio: Po powrocie z zagranicy zajmę się tym i się porządnie przebadam bo patrząc na ostatnie 3 lata mojego życia, istnieje spora szansa, że coś jest powaznie nie tak.

Dziękuję Wam za odpowiedź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: jak masz krew w stolcu to zdecydowanie musisz się przebadać porządnie. Sprawdź czy może nie masz hemoroidów, wtedy nawet będąc za granicą kupisz sobie maść i ulzysz sobie.
  • Odpowiedz
@vomalio: Kiedyś miałem jeden, przy samym ujściu ale smarowałem przez jakiś czas i jest elegancko, nic nie boli. Tylko czasem jak pochleję to jest krwiście. Do proktologa zamierzam się wybrać bo wiem, że sobie niestety na własne życzenie zepsułem trochę zdrowia
  • Odpowiedz
@vomalio: Dziękuje Mirku! Myślę, że spora część moich dolegliwości i kiepskich wyników badań może być spowodowana przewlekłym zapaleniem zatok, ale w końcu po kilku latach będę miał zabieg! W PONIEDZIAŁEK!
  • Odpowiedz