Wpis z mikrobloga

@Garulf:

Robił to samo co


Aaa, znaczy spoko, inni kradną to ja też mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dlaczego nie wspomnisz, że w 2001 roku zakupił znaczną ilość udziałów w LetsBuyIt, po czym oznajmił, że ma zamiar zainwestować 100 milionów dolarów w tę firmę? A jak ceny akcji skoczyły o 300%, swoje udziały sprzedał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cumulus:

Aaa, znaczy spoko, inni kradną to ja też mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wcale tak nie uważam. Mówiąc wyłącznie o MEGA moim zdaniem model biznesowy wcale nie był przestępstwem, a już na pewno nie czymś czego nie robiło wtedy pół internetu.
  • Odpowiedz
@cumulus: każdy większy bank na świecie był prawomocnie skazany za przestępstwa, dlaczego nadal korzystasz z tego systemu i nadal trzymasz u nich pieniądze? Nie przeszkadza ci to?
  • Odpowiedz
@Garulf:

To co wkleiłeś, to nie są przestępstwa, tylko niedopatrzenia w monitorowaniu podejrzanych transakcji. I tak, przeszkadzają mi takie niedopatrzenia.
To co robił Kim to zwykłe czerpanie korzyści z łamania praw autorskich.
  • Odpowiedz
@cumulus: NIEDOPATRZENIA. Haha, HSBC prało pieniądze z przestępstw i doskonale o tym wiedzieli (m.in. dla karteli narkotykowych, lecz nie tylko). To były criminal charges, więc piszesz bzdury teraz kompletne. Żeby nie napisać wprost, że kłamiesz.

“Today we announce the filing of criminal charges against HSBC, one of the largest financial institutions in the world,” said U.S. Attorney Lynch.


https://www.investopedia.com/stock-analysis/2013/investing-news-for-jan-29-hsbcs-money-laundering-scandal-hbc-scbff-ing-cs-rbs0129.aspx
Garulf - @cumulus: NIEDOPATRZENIA. Haha, HSBC prało pieniądze z przestępstw i doskona...

źródło: comment_1665049612i2zUoH8yxqXwfmm17AN1Xf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Garulf:

Może i HSBC ma swoje za uszami. Nie znam tego holdingu i nie korzystam z jego usług.

Natomiast mam wrażenie, że robisz z siebie idiotę. W przypadku korzystania z usług bankowości, nie mam wyboru - muszę z niej
  • Odpowiedz
Może i HSBC ma swoje za uszami. Nie znam tego holdingu i nie korzystam z jego usług.


Niezły fikołek xD Przed chwilą jeszcze pisałeś, że to zwykłe "niedopatrzenie". Niedopatrzenie z karą 2 miliardów dolarów (tylko w tym przypadku, bo takich "niedopatrzeń" mieli jeszcze kilka).
  • Odpowiedz
@Garulf:

Kiedy kogoś "oszukał". Konkrety i dowody.


Napisałem Ci wyżej. Oszukał inwestorów LetsBuyIt i spierniczył do Tajlandii. Niezłych masz bohaterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cumulus: ale miał za to wyrok czy jak? Bo nie znam tej sprawy.

I nigdzie nie napisałem, że to mój bohater. Bawi mnie po prostu wasza dziecinna naiwność i brak rozumienia tego świata.

Powiem ci więcej, nawet mnie swego czasu zablokował na Twitterze, bo mu zadałem niewygodne pytanie. Taki to mój bohater xD Co nie znaczy, że zna się na sieci i socjalach 1000 razy lepiej od każdego z nas
Garulf - @cumulus: ale miał za to wyrok czy jak? Bo nie znam tej sprawy. 

I nigdzi...

źródło: comment_1665051273LT4A6F4YIxZFM8SJTe4jet.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PS. Ciekawe czy pieski by dalej tak szczekały jak szczekają teraz gdyby np. aktywnie wspierał Ukrainę i ichniejszą propagandę w sieci. Hipokryci p--------i :) Wtedy by pewnie nikomu nie przeszkadzało, że "oszust i złodziej".
  • Odpowiedz
ale miał za to wyrok czy jak? Bo nie znam tej sprawy.


@Garulf:

Został aresztowany, zrobił dramę że niby próbuje się zabić. Już nie wspomnę co dalej w tej dramie było, bo to jednoznacznie wskazuje na stan jego psychiki.
Potem się przyznał do defraudacji, dostał 5 miesięcy aresztu i śmieszny wyrok 20 miesięcy
  • Odpowiedz
I nigdzie nie napisałem, że to mój bohater. Bawi mnie po prostu wasza dziecinna naiwność i brak rozumienia tego świata.


@Garulf:

Zabawne to jest Twoje myślenie spiskowe i ufanie w jakikolwiek sposób w to co postuje Kim. A należało lepiej zweryfikować informacje. To od
  • Odpowiedz