Wpis z mikrobloga

@uefaman: Bo przez pandemie mieli ryte banie i pranie mozgu nakierowane na naskakiwanie na siebie nawzajem oraz nakierowywanie przeciwko sobie. Ten drugi jest chory, nie ma maski, #!$%@? go bo roznosi i poumieramy. Odsun sie na 2 metry bo zarażasz i ci #!$%@? ja nie odejdziesz bo w tv pokazywali krematorium i cmentarze wiec umre jak sie nei odsuniesz a na pasku TVN kazali odebrac prawa niezaszczepionym wiec jestes zerem a
  • Odpowiedz
@Bigbluee: to było fajne do obserwacji z jakimi osobami mamy do czynienia na co dzień. Nie wszyscy byli tacy.

@KanonJerzy na Śląsku ryle kombinowały jak wyskoczyć na l4 covidowe, znam takiego co zbierał achievementy z testowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bigbluee: to było fajne do obserwacji z jakimi osobami mamy do czynienia na co dzień. Nie wszyscy byli tacy.


@ramirezvaca: Ja nie mowi ze wszyscy. generalnie wiekszosc i fajnei bylo widac podział na wypranych i myslących.
Smutne było tylko to że osoby które uwazałem za myslace, dały sobie wyprać mózgi a dałbym sobie reke obciac ze nie ulegną propagandzie.
Pandemia nauczyła mnie 1 waznej rzeczy. To ze jestes mądry (zawodowo)
  • Odpowiedz
Smutne było tylko to że osoby które uwazałem za myslace, dały sobie wyprać mózgi a dałbym sobie reke obciac ze nie ulegną propagandzie.


@Bigbluee: Niestety też mam takich w swoim otoczeniu i co gorsza bliscy znajomi też się potrafili tacy okazać.

To ze jestes mądry (zawodowo) w robocie ogole nie przekłada sie na mądrosc i zdolnosc logicznego myslenia w zyciu codziennym.


@Bigbluee: Lepiej bym tego nie ujął. Nawet w rodzinie
  • Odpowiedz