Wpis z mikrobloga

Ciężko mi się zgodzić z wnioskiem, że Andrew Tate to konserwatysta. Oczywiście może on imponować niektórym prawakom na wykopie, bo to w większości prymitywy. Jego poglądy są jednak tak dalekie od konserwatywnych, jak się tylko da. Napierała według mnie ma jednak bardzo wykrzywiony pogląd na temat tego, czym konserwatyzm jest. Nie tylko on oczywiście, ale mimo wszystko widać u niego naprawdę silne faworyzowanie liberalizmu i walenie chochołów o innych opcjach politycznych. Z drugiej strony zgadzam się co do krytyki blackpillu. To, że kobietom łatwiej o seks to jedynie jedna strona medalu. Winę do tego ponoszą sami mężczyźni, którzy stawiają zaspokojenie popędu seksualnego często na pierwszym miejscu w ich życiu i są gotowi uprawiać seks z każdą napotkaną samicą. Zdecydowanie trudniej jest kobietom jednak znalezienie chętnego i odpowiedniego partnera na trwały związek, o zakładaniu rodziny nawet nie wspominając. To bowiem wymaga jednak umiejętności postrzegania kobiety jako coś więcej, niż kawałek mięsa do czego nie każdy jest zdolny.

#andrewtate #napierala #blackpill #redpill #przegryw #incel
Al-3_x - Ciężko mi się zgodzić z wnioskiem, że Andrew Tate to konserwatysta. Oczywiśc...
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Al-3_x:

Zdecydowanie trudniej jest kobietom jednak znalezienie chętnego i odpowiedniego partnera na trwały związek, o zakładaniu rodziny nawet nie wspominając


Takie #!$%@? i białorycerzykowe szukanie szkody kobiet. "Odpowiedniego" to tutaj słowo klucz. Chętnych jest masa, ale spełniających wygórowane wymagania dzisiejszych kobiet niewiele. Do przeciętnej kobiety wystawiającej ogłoszenie matrymonialne faceci walą drzwiami i oknami, i nie jest to tylko margines społeczny i napaleńcy, ale też normalni ułożeni faceci chcący założyć rodzinę. Przecietny
@Slavcel:

Do przeciętnej kobiety wystawiającej ogłoszenie matrymonialne faceci walą drzwiami i oknami


https://kobieta.wp.pl/tinder-zrodlem-rozczarowania-dlaczego-tak-trudno-znalezc-tam-wielka-milosc-6428328933918337a

Pierwsza grupa to faceci, którzy nie są zainteresowani dłuższą relacją. Nie rozpoczynają rozmowy w tradycyjny sposób. Zamiast napisać "cześć", od razu pytają o seks. Szukają uległej, ONS (one night standu) albo chociaż oralu. Wszystko jedno co, byle szybko. Ala nie jest w stanie zliczyć, ile razy zapytana została o to, czy trzeba z nią chodzić, czy od razu
Ciężko mi się zgodzić z wnioskiem, że Andrew Tate to konserwatysta


@Al-3_x: podejrzewam, ze ciezko ci sie zgodzic ze jest konserwatysta, bo patrzysz na konserwatyzm ze swojej polskiej perspektywy. pamietaj, ze gosc jest rasy mieszanej, mial czarnego ojca, ale wychowal sie z matka w LUTON. luton to zaglebie mniejszosci bliskiego wschodu w UK. nie zdziwiloby mnie gdyby wychowal sie wsrod muzulmanskiej mlodziezy, choc tutaj zupelnie z dupy sobie dopowiadam. ALE! zwaz