Wpis z mikrobloga

Coś tam od czasu do czasu poklikam za dnia w ten komputer podczas roboty, poudaje zaangażowanego na spotkaniach, pół dnia przeleże i te 7k netto wpadnie, czy mogło być piękniej? Przez to wszystko jestem zdemotywowany do rozwoju #pracbaza #praca #korposwiat
  • 17
  • Odpowiedz
@dexterpol: a ja tam wcale nie narzekam. Z punktu widzenia niepracujących zdalnie jestem leniem śmierdzącym, bo nie maszeruje odbić karty na zakładzie o 6 rano.

Natomiast ja się cieszę, że nie muszę walczyć z pogodą, szukaniem miejsca do zaparkowania etc., więc z automatu mniej stresu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, teraz większość rozwoju "zawodowego" w moim przypadku to szkolenia prowadzone online, gdzie prowadzący nadaje z chałupy
  • Odpowiedz
  • 0
@dexterpol 7k... Co to jest? Kolego, nie widzisz jakie czasy mamy? Inflacja pożera ci wypłatę.. jeśli to cie nie motywuje do bycia lepszym i zarabiania jeszcze więcej to nie wróżę nic dobrego
  • Odpowiedz
@mclf1: Niestety, odczuwam w sporym stopniu inflację, z resztą każdy to czuje. Dwa lata temu zarabiałem na słuchawce od 2100-2700zł netto jak oczywiście prowizja wpadła
  • Odpowiedz
@dexterpol: moze byc :). ja dzis z rana pojechalem sobie na silownie firmowym samochodem do uzytku prywatnego, wrocilem troche poklikam, jak wstana amerykanie to ze 2 calle i mozna zajac sie zyciem. I tak sobie leci zycie IT Enterprise Architecta :). A to wszystko za tygodniowke wyzsza od tego co tu napisales :)
  • Odpowiedz