Wpis z mikrobloga

  • 1
@kociooka: ale to przecież p0lki wyśmiewają mężczyzn z depresją! oh, wait. To faceci sami budują wokół siebie toksyczną atmosferę i nie przyzwalają na słabości


Brawo za ten komentarz! Ignoranci ha tfu
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: ze strony @kociooka to była raczej szydera z wykopowej narracji na tagach pillowych.


Byłbym w stanie uwierzyć gdyby nie ten fragment:

to faceci sami budują wokół siebie toksyczną atmosferę i nie przyzwalają na słabości


@kociooka niczym nie rozni się od ludzi z tagu przegryw, jedyne czym się różni to strona na którą pluje.
  • Odpowiedz
ale to przecież p0lki wyśmiewają mężczyzn z depresją! oh, wait. To faceci sami budują wokół siebie toksyczną atmosferę i nie przyzwalają na słabości


@kociooka: tak, faceci też, ale nie sami tylko razem z babami budują tę atmosferę
  • Odpowiedz
ale to przecież p0lki wyśmiewają mężczyzn z depresją! oh, wait. To faceci sami budują wokół siebie toksyczną atmosferę i nie przyzwalają na słabości


@kociooka: to jest jak z biciem brata co nie, tylko ja mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja pamiętam, że ktoś kiedyś dał jakąś pracę naukową czy cuś w tym stylu, na temat tego, dlaczego patusy wyglądają właśnie jak patusy - że widzisz po twarzy taką mieszankę pitbulla/amstafa z neandertalczykiem i już wiesz że to jakieś srogie Pato bez zamiany słowa.. nie mogę tego znaleźć
  • Odpowiedz