Wpis z mikrobloga

#ukraina #musk
Ja tam uważam, że hejt na Muska jest trochę przesadzony. Z tym błędem Chruszczowa trochę przegiął, ale cóż chłop może wiedzieć o Europie. Ale jeśli chodzi o referenda pod nadzorem ONZ... Ruskie klaszczą dupami nad propozycją Muska to niech robią referendum pod nadzorem ONZ. Jakby sromotnie r0sja przesrała wszystkie to można powiedzieć że sami chcieli. Tylko czy można zagrać vabank i czy sprawiedliwe referenda będą faktycznie wygrane - pewnie tak im dalej na zachód.

Zanim mnie ktoś #!$%@? że sam fakt referendów to niedopuszczalny precedens i dopuszczając go niedługo mniejszość niemiecka będzie chciała przejąć Śląsk - tak, zdaję sobie z tego sprawę. I wcale się mi to nie podoba. Z drugiej jednak strony z przyjemnością bym zobaczył że za przyłączeniem do r0sji wypowiada się 0,1% ludzi a ruscy widzą tego wielkiego fucka w ich stronę.
  • 6
@mazaq1: Problem z retoryką referendum jest taki, ze Rosja morduje ludność zamieszkującą dany teren, wywozi dzieci a na to miejsce sprowadza więcej kacapów. Martwi/uchodźcy nie zagłosują.
Taki precedens tylko by ośmielił kolejnych, oczywiście z sowietami na czele


@Glos_z_sali: o tym piszę w drugim akapicie

ak ktoś wczoraj napisał na twitterze - Kto policzy głosy zabitych w Mariupolu? Kto policzy tych co uciekli przed wojną na zachód, lub tych proukraińskich którzy trafili przymusowo na front lub do obozów? W takie głosowania mogli bawić się przed wojną, a nie teraz


@dedler123: racja, choć jakby to przemyśleć i okazało