Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Pięć razy drożej klasa 1 xDDDDDDDDDDD SERIO

serio ktoś jeszcze jeździ PKP w klasie pierwszej skoro jest ona 5x droższa? Co to za cena 260 zł za Pociąg z Krakowa do Warszawy

Pendolino co pewnie jedzie najszybciej 120 kmh bo #pkp kupiło bez wychylnego pudła ( ͡° ͜ʖ ͡°) logiki tutaj nie ma

#pociagi #podroze #krakow #warszawa #pkpintercity #kolej
g.....i - Pięć razy drożej klasa 1 xDDDDDDDDDDD SERIO 

serio ktoś jeszcze jeździ PKP...

źródło: comment_16648914590eUHi9lKd7fYKbqGzavlCP.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@gumpa_bobi: porównujesz stawkę promocyjną na jeden konkretny kurs ze standardową, takie porównanie nie ma żadnego sensu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No i brak zniżek w klasie 1 więc studencie płać 260 zł bo PKP nie chce dać zniżek na klasę 1 xDDDDDD Ta firma to farsa
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Standardowa cena (czyli po sprzedaniu niewielkiej puli biletów promocyjnych) to prawie 150 zł na tej trasie za klasę 2. Trochę z dupy porównanie.
Czemu miałbyś mieć zniżki studenckie na klasę? oo A no i jak do PKP można się przywalić o wiele rzeczy tak , o ile dobrze pamiętam, to zniżki studenckie są uregulowane ustawowo, a nie przez PKP.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Jechałem raz pierwszą klasą, była 10zł droższa ale i tak firma płaciła. Generalnie to scam, na miejsce dojeżdżasz z takim samym opóźnieniem i ogrzewanie w wagonie nie działa tak samo jak w 2 klasie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@byferdo: dynamiczne ceny czyli jak chcesz jechać pierwszą klasą to płać 5x więcej niż za drugą xD w dwie strony na dwie osoby wychodzi ponad tysiąc złotych xD

To ja pojadę autem, dzięki!
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: pendolino jezdzi 200kmh a wychylne pudlo bylo na nasze warunki bez sensu, dynamiczne ceny w IC sa juz jakis, roznice 1/2 klasa sa chyba niewarte doplaty
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Raz się zakręciłem i wszedłem do pierwszej. Nie zorientowałem się, że to pierwsza choć potem jak pomyślałem, to były ładniejsze siedzenia i głośniki działały wyraźniej i było normalnie słychać jaka stacja xD
  • Odpowiedz