Wpis z mikrobloga

@Viado: miliarderzy są w tej wygodnej pozycji, że zwykli ludzie nie rozumieją skali ich majątku. Owszem, znamy w przybliżeniu net worth Elona, ale ludzkiemu umysłowi po prostu trudno przełożyć tę liczbę na rzeczywistość. Wydatek 80mln na pomoc Ukrainie jest bardzo dobrym gestem, lecz jest też NIEZAUWAŻALNY dla miliardera, dlatego nie powiedziałbym, że on się tym wydatkiem jakoś poświęcił. Wrzucił stówę i fajnie.
  • Odpowiedz
dupa a nie dał za darmo


@Humbakos: ukraińcy za to nie płacą więc mają za darmo

zorganizują nowe wybory pod kontrolą obserwatorów UN.


@Benor: ta a potem co chiny ? Przestań śnić.
@tu_jest_jakby_luksusowo: @Greg36: @bylem_zielonko:
Nie wiem czy umiecie czytać ale pisze tam wyraźnie:

fact paying millions of dollars for a significant portion of the equipment

znaczącą część czyli jaką?

USAID) announced it has purchased more than
  • Odpowiedz
, w szczególności od lewicy jest niesamowita. #bekazlewactwa Co wy jesteście głupi ? On ratuje waszą planetę tymi akumulatorami, samochodami, bateriami słonecznymi itd


@kwaz1: nie jestem lewakiem, a obecne samochody elektryczne (z dzisiejszą technologią) to ślepy zaułek motoryzacji i gadżet właśnie takich wege o których piszesz
  • Odpowiedz
@kwaz1: Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Jest tam napisane:

wydał 80 mln USD

1. Czy to znaczy, że mówię że nic nie dał? Umiesz czytać?

2. 80 mln USD za reklamę na cały świat, ciekawe o ile wzrósł jego net worth po tej akcji :) Możliwe że trochę więcej niż 80 mln USD.
3. Ciekawe, że zapomniał wspomnieć o tym, że rząd USA miał jakikolwiek udział pieniężny w tym przedsięwzięciu. Jak
  • Odpowiedz
a obecne samochody elektryczne (z dzisiejszą technologią) to ślepy zaułek motoryzacji i gadżet właśnie takich wege o których piszesz


@bylem_zielonko: są, ale to ma być środek transportu nie dla mas tylko dla bogatych ludzi, czyli niewielkiej ilości ludzi reszta ma jeździć rowerem, transportem publicznym lub hulajnogą. Co do samochodów to imho technologia stara i znana i nadal ma ten sam problem co na początku. Mianowicie baterie są zbyt niebezpieczne i za
  • Odpowiedz