Wpis z mikrobloga

Generalnie weźcie pod uwagę,że można przestawiać dowolnie wszystkie ściany, kuchnia też do przeniesienia, łazienka zostaje tylko w tym miejscu co jest. Może wtedy coś się da wymodzić?
  • Odpowiedz
@jambor87: (#) ciężki orzech do zgryzienia. Dziciak niemowlakiem jest? Jeśli tak to póki co można mu zrobic jakąś klitke, ale później faktycznie albo sypialnie oddać albo wyprowadzka :P. Moje 1. rozwiązanie z tego posta imho najlepsze.

  • Odpowiedz
@jambor87: Nie wiem czy wyspa to dobry pomysł w tak małej kuchni. Chyba lepiej wrzucić mały stół pod to pojedyncze okno, a resztę terenu zaadaptować na część "do życia".
  • Odpowiedz
@gobi12: Kuchni nie przeniesiesz, nie opłaca się, za dużo zabawy z przenoszeniem instalacji. Zapewne w tej ścianie przy, której jest kuchnia są otwory wentylacyjne dla kuchni.
  • Odpowiedz
@jambor87: (#) Tylko to, ale i tak mocno naciągane, wejdź sobie do tego mieszkania i naszkicuj na ziemi te ściany, zobaczysz czy jakaś kanapa ci tam wejdze jakieś meble, łóżko i w dorobionym pokoju, biurko... Optycznie może się zrobić klaustrofobicznie. U mojego brata było podobnie to do pokoju zrobili takie okienko, ale to z prywatności nici już ;/
Volter - @jambor87: (#) Tylko to, ale i tak mocno naciągane, wejdź sobie do tego mies...

źródło: comment_n5YHY2PL4P22GKdli7TBgOoyX2R2YKkt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz