Wpis z mikrobloga

#rower #szosa

Powiedzcie mi prosze, jak to się dzieje, że lusterko cateye tak łatwo przez smyrnięcie kolanem czy ręką wypada, a już żeby to z powrotem docisnąć to sama nie daję rady, zawsze muszę szukać pomocy kogoś silniejszego...

Jest jakiś sposób by to lusterko tak nie wypadało? Już mnie uj z tym zaczyna strzelać. Praktyczna sprawa, ale jak w połowie trasy nie uważam i wypadnie to znów po staremu muszę się oglądać za siebie :/
gramwmahjonga - #rower #szosa

Powiedzcie mi prosze, jak to się dzieje, że lusterko...

źródło: comment_16648719180VK2zsqlhLZjl9PtfAwUo8.jpg

Pobierz
  • 26
@geszue: kurde, tylko że jest mega przydatne. Często jeżdżę trasami gdzie ruch samochodowy jest znikomy, a asfalt po bokach popękany i taki szybki rzut oka czy dalej mogę jechać środkiem to mega ułatwienie.

Żebym jeszcze potrafiła wepchnąć to lusterko z powrotem, no ale nie da rady, nawet jak poproszę jakiegoś faceta do pomocy to widzę, że z całej siły muszą to wpychać (tak, mydła i inne rzeczy trochę pomagają).

@Paczek_w_masle:
@gram_w_mahjonga: ja tam mialem lusterka, ktore wkladalo sie w rure, ale dokrecalo sie je imbusem, przez co one sie rozszerzaly w rurze i zapieraly o nia (a i tak wypadalo po spotkaniu z krzakami). Problemem podejrzewam byla owijka ktora rowniez siedziala w rurze i byla elastyczna. Podejrzewam ze gdybym owijke obcial i zabezpieczl ja na zewnatrz tasma lub trytytka, tak zeby nie pakowac jej do rury, to moze lusterko po wsadzeniu
@gram_w_mahjonga: To lusterko już tak ma. Kiedyś położyłem rower na ziemi aby iść się wysikać to potem po kilometrze zobaczyłem ze nie mam lusterka ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście jak się wróciłem to leżało.
Można spróbowac przykleić jakimś klejem tylko najpierw trzeba je dobrze ustawić.