Wpis z mikrobloga

Śmierć Dawida Ozdoby powinna być dla nas nauką o tym jakimi ohydnymi ludźmi są włodarze tych federacji freakowych i cała ta infuenceriada. Wiecie że gdyby Marek Hoffman przyznał się że po prostu był naćpany przy walce na FameMMA 2 to teraz Dawid by żył, i co lepsze byłby pozytywną ozdóbką znaną z twórczości zachęcającej do pozytywnych rozwiązań oraz sytuacji w życiu.
Niestety, to federacja FAMEMMA odwróciła się od Dawida bo mieli 'beke' że szczęka mu wypadła i nie było niby żadych środków podawanych dla zawodników lecz dobrze wiemy że grubas i biseks zawsze mijają się z prawdą.
To samo zrobili z Magicalem gdy złamał nogę na tej samej gali, miała być rehabilitacja, pomoc dla Daniela ale oczywiście wszystko zostało przerobione na memy i teraz z patotwórcy będziemy mieli twój kryminalnopatologiczny gdzie pamiętajmy o tym, Daniel już szedł w stronę influenceriady i byłby pewnie jednym z topowych twórców na YouTube gdyby tylko FAMEMMA pomogli mu się po tym wypadku ogarnąć.
Nie wiem co o tym myśleć. Z Dawidem ozdobą pisałem jeszcze na początku gry..
Gra miała wciągnąć influencerów i obnażać ich głupotę lecz przez to że zrobili z Dawida wariata, sam się nim stawał z czasem.
Główną winą za śmierć Dawida Ozdoby powinien być obarczony zarząd federacji FAMEMMA, Marek Hoffman oraz Ci którzy uczestniczyli w tym procederze lub mieli wiedzę która mogła zmienić sytuacje Dawida, również Ci którzy hejtowali dołożyli swoją cegiełkę.
Na początku było śmiesznie i miało tak być w zamyśle twórcy gry, lecz po czasie odklejka stawała się coraz większa a dłubanie po darknetach w CICADA3301 wcale nie pomagało.
Gale produkowane w czasach pandemii coraz bardziej odciskały piętno na Ozdobie, wołaniem o pomoc były zaczepki do niektórych influencerów typu Wardęga, który mógł coś zrobić w tamtych czasach ale Sylwek podłapał to jako mem a nie jako problem.
Wszystko od czasu FAMEMMA co robił Ozdoba dostawał hejt i rozczarowanie.
Szkoda mi Cię Dawid, szkoda mi tego pozytywnego odpału który zmienił moje życie, szkoda mi też tych jazd które miałaś z powodu tych #!$%@?ów, szkoda mi też tych rzeczy o których pisałeś, szkoda mi gry i indygo jazdy ale zawsze będę pamiętać o Tobie i w moim świecie gra będzie toczyć się dalej...

Tag nigdy Cię nie zapomni, nawet jeśli częstotliwość postów w twoim stylu zmaleje to Ci którzy grają zapamiętają Cię do końca życia jako pozytywnego świra a nie pałę życiową.

Naszym obowiązkiem powinno być kontynuowanie #gra tak jak Ozdoba chciał żeby ludzie grali w jego grę.

tik tak
tik tak

NARA ZJEBY
POZDRO #pozytywni BRACIA #indygo

#famemma
Z.....i - Śmierć Dawida Ozdoby powinna być dla nas nauką o tym jakimi ohydnymi ludźmi...

źródło: comment_1664869000DzaJ64swLpuNHjUhe7bXpU.jpg

Pobierz
  • 27
@Szyme1: Gdybyś obserwował początek gry kiedy ona powstawała to byś wiedział że była planowaną akcją, to później wymknęła się z pod kontroli ale no jak ktoś zna temat tylko z wykopu to tak właśnie będzie myśleć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zachodni: Taa szukaj winnych w federacji i w Adbusterze, który praktycznie może z 4 razy wspomniał o tej sytuacji XD chłop miał schizofrenię, zamiast pójść się leczyć nagrywał filmiki przez które jeszcze bardziej się pogrążał, spójrz na takiego adriana polaka na niego gorsze rzeczy gadają i co? no właśnie nic. Teraz w tych czasach nie liczy się opinia dobra czy zła, tylko że cały czas o tobie trąbią w mediach i
@BombaskaEskadraLotnicza: z grubsza to jest tak że była walka na fame2 z adbusterem który zachowywał się dość dziwnie(wykręcało go, dziwnie mrugał, robił grymasy jak naćpany) a po walce w wywiadach(naćpany a wykręcał się że to przed treningówki) ledwo składał zdania i się wypowiadał, gubił wątki więc ozdoba wprost zarzucił że chłop naćpany wyszedł do walki i widać to na wywiadach i po tym co się działo w oktagonie. Od tego się