Wpis z mikrobloga

Macie mordeczki, wyciągnąłem dla Was pustostany dla największych miast w Polsce ;)

Jak widać jest tych pustostanów trochę, wbrew temu, co gadali naganiacze; "pustostany? Jakie pustostany hehe mordo pustostany to masz na wsiach zabitych deskami, a nie w dużych miastach, pustostany np. w Warszawie? Zapomnij sobie mordo, w dużych miastach nie ma żadnych pustostanów, nikt masowo nie trzyma pustych mieszkań, to jakieś fantazje spadkowców" xD

A najlepsze to wypieranie rzeczywistości i twardych danych na przykład przez pandanaminiratke xD

Naganiacze, aż przykro się na was patrzy, wasz każdy kolejny argument, który był wykorzystywany do naganiania upada raz za razem, normalnie jak kostki domina ;D

#nieruchomosci #mieszkanie #patodeweloperka
haha123 - Macie mordeczki, wyciągnąłem dla Was pustostany dla największych miast w Po...

źródło: comment_16648679396CKXyauaPeJG4MjHtsFMPv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@saguero: tak tak, z pewnością tak jest, tak samo jak np. z komentarzem wykopków odnośnie mediany płac: "mordo, w Polsce ludzie wcale nie zarabiają tak źle, statystyki kłamią, bo to jest tak - minimalna oficjalnie, a pod stołem dodatkowe 5k" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świat według wykopków, jak twarde dane nie pasuję to tym gorzej dla tych twardych danych.
  • Odpowiedz
@haha123: W bloku mojej mamy jest jeden pustostan (Wrocław) odkąd tam się wprowadziliśmy czyli będzie już jakieś 20 lat i nigdy nikt tam nie mieszkał.
A podobno na tych nowych nowych osiedlach większość okien jest pustych bo nikt się nie wprowadził ani nawet nie wykończył mieszkania
  • Odpowiedz
  • 32
@haha123 ulala.... Ulala.... No.... To teraz jest problem z narracja.... Coś trzeba będzie wymyśleć, żeby te 3mln mieszkań podtrzymać....

A jak ja pisałem, że w centrum waw w moim nowym budynku to na moje oko połowa mieszkań była pusta, to śmiechom nie było końca, że bzdury opowiadam..... Bo przecież wiadomo 95% wykopków jest z Warszawy i to z centrum więc na własne oczy widzieli te zapalone światła w każdym mieszkaniu każdego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saguero: wynajem na lewo? Przecież GUS sprawdzał zużycie prądu w tych mieszkaniach. To co, myślisz że ktoś wynajmuje mieszkanie bez prądu?

@inko-gnito: no to nie mogę mieć w moim mieszkaniu w którym nie mieszkam włączonej koparki krypto albo serwera odpalonego? Nie trzeba mieszkać, żeby zużywać prąd.
  • Odpowiedz
@haha123: i co ciekawe, im bardziej atrakcyjne miasto, tym więcej pustostanów.

Najdroższe mieszkania są w Warszawie, - i niezamieszkanych ~20%
Później Gdańsk, Gdynia - ponad 15%, Kraków - niewiele mniej.

A Szczecin, Bydgoszcz - poniżej 10%.
  • Odpowiedz
@Canova: Z tego co słyszałem, to często są problemy spadkowe/prawne (rodzina nie doszła do porozumienia albo krewni za granicą itp.). ale to pewnie nawet połowa przypadków nie jest.
  • Odpowiedz
@Canova: Z tego co słyszałem, to często są problemy spadkowe/prawne (rodzina nie doszła do porozumienia albo krewni za granicą itp.). ale to pewnie nawet połowa przypadków nie jest.


@adrwas: Jak rodzina dostanie podatek za pustostan to zwiększy to szanse na dojście do porozumienia.
  • Odpowiedz
tak tak, z pewnością tak jest, tak samo jak np. z komentarzem wykopków odnośnie mediany płac: "mordo, w Polsce ludzie wcale nie zarabiają tak źle, statystyki kłamią, bo to jest tak - minimalna oficjalnie, a pod stołem dodatkowe 5k" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świat według wykopków, jak twarde dane nie pasuję to tym gorzej dla tych twardych danych.


@haha123: widzisz, człowiek się przyznał do błędu, po co było z niego szydzić?

Też początkowo pomyślałem, że to może być błąd metodologiczny, mnie przyszło
  • Odpowiedz