Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Nie trzeba być do tego jakąś gwiazdką. Znam parę osób, które też mają swoje zdjęcia w domu. Czasem takie typy tez trafiają się np. w programie Ugotowani.
  • Odpowiedz
@ludzik: jestem w stanie to ogarnąć jeśli mieszkamy z kims, i to dla tej osoby tam stoi. A to co mówisz to prawda, nie trzeba być gwiazdą żeby uwielbiać własną zajebistość :) w sumie każdy powinien siebie akceptować, ale nie kurde wielbić i wieszać plakaty ...
  • Odpowiedz
@ludzik: @filiprock: albo jak widzę na FB nie napiszą "Anna Popławska" (przykład) , tylko Aniuś, Aniula. Albo znam Izabelę co ma na FB Izunia :) :) LOL #!$%@?. pomijając że nie wiadomo jak ktoś ma taką osobę znaleźć , ale chodzi o to że ktoś sam pieści się ze swoim imieniem jak 3 letni bobas... na ja #!$%@?ęęę
  • Odpowiedz
jak ktoś ma taką osobę znaleźć


@robekk1978: To akurat jest dobra strona takich zmian ;) Ja mam podwojone niektóre litery w imieniu i nazwisku, co powoduje, że ciężko moją gębę znaleźć na necie :)

A co do reszty, to nie mój cyrk i nie moje małpy. Póki mnie ktoś nie wnerwia czymś takim, to jest OK. Jak wnerwia, to wypad ze znajomych. Mam m.in. koleżankę w moim wieku, która sobie
  • Odpowiedz