Wpis z mikrobloga

Kibicowałem rheanyrys do tej pory ale przez to co odwala normalnie zaczynam ja nienawidzić, ta dziewczyna myśli cipą zamiast mózgu i żyje wyłącznie dlatego że jej ojciec król to ślepa mameja. Po tym co zrobiła leanorowi będę czekał na jej porażkę.
#got #rodsmoka
  • 11
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: nie spoileruj, nie czytałem książki i chce cieszyć się serialem. Na szczęście z tego co czytałem to trochę odbiegają od oryginału co jest na plus

@Araenevia: wiem ale w dalszym ciągu on jej zaoferował pomoc i chciał poświęcić dla niej swoje życie byleby tylko była szczęśliwa a ona zleciła jego morderstwo byleby tylko móc bez przeszkód się zabawiać z wujaszkiem. Bardzo podłe z jej strony i bardzo głupie zważywszy
  • Odpowiedz
a ona zleciła jego morderstwo


@BigBoobs: No ale przecież on przeżył, uciekł z kochankiem, żeby wieść gdzieś proste, ale szczęśliwe życie. Serio myślisz, że jeśli Rhaenyra chciałaby jego śmierci, to dałby radę uciec? Chyba nawet z rozmowy pomiędzy Rhaenyrą i Daemonem można wywnioskować, że taki był plan, bo padło tam zdanie, że tylko oni będą znali prawdę, czyli taką, że Laenor przeżył, a ludzie będą bać się tego, do czego są
  • Odpowiedz
Chyba nawet z rozmowy pomiędzy Rhaenyrą i Daemonem można wywnioskować, że taki był plan, bo padło tam zdanie, że tylko oni będą znali prawdę, czyli taką, że Laenor przeżył, a ludzie będą bać się tego, do czego są zdolni, bo będą myśleć, że został zabity. Sam Laenor wcześniej powiedział, że Rhaenyra zasługuje na prawdziwego męża. Wszystko składa mi się w logiczną całość


@Biackciss: powiem ci że po twoim komentarzu wszystko układa
  • Odpowiedz
@Araenevia nie chce was martwić, ale w 2 sezonie jednym z głównych wątków wejście w posiadanie jak największej ilości smoków przez obie strony. No i się rozpocznie wyścig w szukaniu jeźdźców dla 3 dzikich smoków i tych, które nie są z nikim związane, do których należy seasmoke - smok leanora.

Jak wiemy smok może być związany z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie, a jeśli sie nie mylę to ktoś
  • Odpowiedz