Wpis z mikrobloga

@zdechly_jez: a to jest zgodne z prawem? Ja bym sprawdziła i ewentualnie gdzieś zgłaszała. Wątpię żeby wszyscy pracownicy robili dłuższe przerwy, więc sensowne jest upomnienie konkretnych osób.
  • Odpowiedz
  • 48
@justypl
@s---k oczywiście , ze nie xd
Jak najbardziej zgadzam sie z sensownością rozmowy i wyjasnieniem z poszczegolnymi osobami, ktore gdzies tam nagminnie maja przekroczone czasy, ale odpowiedzialnosc zbiorowa i to w postaci zabierania czesci wyplaty jest dla mnie wrecz smieszna.

Dodatkowo w tej firmie(oddzial bok - call center) wyglada to tak, ze jak telefon zadzwoni minute przed koncem czasu pracy to musisz odebrac(logiczne), ale jak skonczysz powiedzmy 4 minuty po czasie
  • Odpowiedz
  • 1
@s---k ja tak samo xd moja szefowa to zlota kobieta, wszystko da sie zalatwic, obgadac i jest po prostu czlowiekiem i innych traktuje jak zywych ludzi, a Nie jak robotow, ktorzy maja jej kieszen wypelnic kosztem swojego czasu, zdrowia czy czegokolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zdechly_jez: to u mnie w firmie dostajemy dodatkowe dni wolne w roku, a że pracuje na rynku zagranicznym to jeśli q pl wypada święto, a ja muszę pracować to dostaje 150% czasu do odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@justypl

@s---k oczywiście , ze nie xd

Jak najbardziej zgadzam sie z sensownością rozmowy i wyjasnieniem z poszczegolnymi osobami, ktore gdzies tam nagminnie maja przekroczone czasy, ale odpowiedzialnosc zbiorowa i to w postaci zabierania czesci wyplaty jest dla mnie wrecz smieszna.

Dodatkowo w tej firmie(oddzial bok - call center) wyglada to tak, ze jak telefon zadzwoni minute przed koncem czasu pracy to musisz odebrac(logiczne), ale jak skonczysz powiedzmy 4 minuty po czasie
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: to jest niestety konsekwencja m.in. wszechobecnego nepotyzmu w Polsce. To jest problem systemowy. Jeśli widzisz takie sygnały, to rozglądaj się za nową pracą, póki nie będzie za późno. Naprawdę, możesz nabawić się problemów psychicznych przez to...
  • Odpowiedz
  • 1
@theicecold na szczescie nie moja praca ( )
Jak najbardziej sie z toba zgadzam - dodalabym do tego jeszcze kult #!$%@?. Wymieszac wszyatko razem i mamy definicje firmy z obrazka
  • Odpowiedz
  • 2
@zdechly_jez niby śmieszne ale u mnie niektórzy nie wychodzą przez 8h na dłuższą przerwę jedzą przy biurku a z innych działów #!$%@? i znikają na obiad na mieście z 1h
  • Odpowiedz