Wpis z mikrobloga

@Dewasta: dla mnie to może być najtragiczniejsza postać HP. Pisząc o tragedii tutaj mam na myśli właśnie przykre doświadczenia z życia. Mam przeczucie, że w wyborze życiowej drogi pomogli jej właśnie dorośli i to jak jeszcze była dzieckiem. I nie mam na myśli tańca na rurze, który mozna potraktować jako sport bez podtekstów. Dosyć wcześnie zaczęła się postarzać. Mam nadzieje, że jej brat nie brał w tym udziału. Mam jeszcze do
@heheszka2: @Karynka2_0: Właśnie tu dużo puzzli brakuje. Z jednej strony wychodzą brudy dotyczące chociażby zdemolowanego mieszkania z którego uciekła bez czynszu, z drugiej Marek po tym jak opowiedziała mu więcej o sobie i swoim dzieciństwie chciał ją zostawić w programie zamiast Carmy żeby Magda dzięki temu miała lepszy start. Nie wiem co wtedy od niej usłyszał, mogę się tylko domyślać. Magda też ponoć kilka razy opowiadała o tym swoim byłym
@mi_chelle: Właśnie wspomniała że pracowała krótko w klubie go go. Nie wiem czy pracowała ciągle w tym samym miejscu. Na wizytówce mówiła że pracując jako barmanka często była podrywana i dołączała do imprez po pracy. Mam nadzieję że nie miała na myśli tego klubu go go...
@Dewasta te wszystkie ploty o escorcie, jej młody wiek, fakt ze mieszkała od dawna za granicą sama, miała dużo starszego faceta, pracowała w klubach, ciężkie dzieciństwo, to wszystko brzmi bardzo źle i obym się myliła, ale Dziewczyna mogła być mocno wykorzystywana przez jakiegoś alfonsa. Jeśli robiła takie rzeczy z własnej woli to spoko, nic mi do tego, ale ona jest taka młoda, że aż ciężko uwierzyć że mogłaby wybrać taka drogę, bo
@Karynka2_0: Jako nastolatka wybrałam szkołę i naukę, nie imprezowanie, wchodzenie w nastoletnie związki, powiększanie warg, tatuaże i latanie po świecie. Pochodzę z tego samego środowiska co to dziewczę, po prostu nigdy nie chciałam zgrywać starszej bardziej, niż mój pesel wskazywał :D dawne grzechy kładą długie cienie, również te dziecięce czy nastoletnie.
@kwiatkiwgnojowce: To nie dokładanie do plotek tylko weryfikacja tych które już są w obiegu. Napisałaś że wywodzisz się z tego samego środowiska to napisz może coś więcej o tym jej 34-letnim facecie, albo o tym jak wyglądało jej życie. Napisałaś że dorosła szybko bo chciała a nie bo musiała czyli mam rozumieć że w jej domu nie było raczej problemów finansowych ani dużych zaniedbań, tak? Magda coś tam mówiła że wyjechała
@kwiatkiwgnojowce: to złożony temat. Przyjęłaś wzorce porządane społecznie, ale ludzie mają różne warunki, również te intelektualne, pochodzą z różnych środowisk i mają szczęście w wieku dorastania, że maja skąd czerpać pozytywne wzorce, inni tego szczęścia mają mniej. Nie przypisze pełnej odpowiedzialności Magdzie za wybory dokonane za dzieciaka tak naprawdę. Praca w klubie go go? Wyjazd do Toronto? Jeżeli to wszystko prawda to dorośli mieli w tym udział kim jest teraz. Chociażby
@kwiatkiwgnojowce: i nikt nie oczekuje, że masz dokładać się do plotek. Z Twojego komentarza można było wyczytać, że coś wiesz. Udowodnij swoją tezę zamiast pisać ze bawią Cie czyjeś komentarze. Dla mnie to ona mogła zostać wykorzystana przez te same środowiska co zajmują się handlem ludźmi. Nikt normalny nie zatrudnia nieletniej w takiej branży. Sama sprzedaż alkoholu jest nielegalna jeżeli zajmowała sie tym przed osiemnastką. Nie bez powodu.
@kwiatkiwgnojowce: To nie dokładanie do plotek tylko weryfikacja tych które już są w obiegu. Napisałaś że wywodzisz się z tego samego środowiska to napisz może coś więcej o tym jej 34-letnim facecie, albo o tym jak wyglądało jej życie. Napisałaś że dorosła szybko bo chciała a nie bo musiała czyli mam rozumieć że w jej domu nie było raczej problemów finansowych ani dużych zaniedbań, tak? Magda coś tam mówiła że wyjechała