Wpis z mikrobloga

@JaNieGejJaPapiesz: nie chce cię urazić czy coś, ale pokaz tego maila, daj szerszy kontekst. Bo z tego co napisałeś co potrafisz to masz 15 lat doświadczenia w branży. Mam nadzieje ze miałeś pecha i trafiłeś na jakiegoś gluptaska, ale twoja opowieść zawiera tak wiele nierealnych dla mnie informacj ze trudno uwierzyć. Z ciekawości, bez googlowanie jesteś w stanie porównać działanie garbage collection w c++ i czymkolwiek co znasz?

Zawsze pokazywałem
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: @Ekscentryczny_obserwator: @maly38: @firyt: @MarcelFerry: @Bover: @LifeReboot: zweryfikowałem maila którego otrzymał OP. Wg mnie op zakrzywil prawdę i ja wyśmiał. Pracodawca grzecznie prosi o potwierdzenie zakończenia edukacji i zdania matury. To są totalne podstawy. Prosi grzecznie i kulturalnie. Jest to prośba po tym jak OP zostawił swoje CV na stronie albo im je przesłał. W moim osobistym odczuciu
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: nie jest oczywiste ze studiuje :) OP napisał tak w cv a oni proszą o dokumenty ostatniej zakończonej edukacji. To jest płatny staż na młodszego programistę. Jeśli no masz na świadectwie olimpiadę informatyczna to masz wyższa stawkę. Firma ewidentne chce dać szanse młodym studentom, ewidentne firma chce zainwestować w rozwój takich ludzi a ludzi z chętnych do nauki łatwiej czegokolwiek nauczyć.

Serio OP nie ma nic do użycia. Niech
  • Odpowiedz