Wpis z mikrobloga

@endipek: może tak wrzucić w opinie/zdjęcia gugla, że dziękujemy za wsparcie Ukrainy całym sercem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jbc_putina: mały gest, ale dzięki takim czynom pokazujemy, że wszyscy jesteśmy z Ukrainą!
  • Odpowiedz
@Soczi: Taguj proszę to gówno, bo nie wszyscy chcą robić zasięgi jakimś kacapom. Ja wiem, że jesteście niezależnymi komediantami, ponadczasowymi śmieszkami, ale zachowajcie trochę ogłady i tagujcie, bo chcę to czarnolistować. Dziękuję
  • Odpowiedz
@Soczi: Szczerze to nie rozumiem jaki jest cel tych fejków...

U Jaszczura to miało sens, bo była szansa że się o to #!$%@? i będzie więcej śmiesznego kontentu od koledzy prawacy czy jak oni się zwą.

Natomiast ogólnie to przecież to albo chcecie by ci ludzie poszli do pierdla za wspieranie Rosji, albo chcecie aby ludzie myśleli, że to są ludzie pro-ukraińscy. Dwa naraz to trochę strzelanie sobie w stopę imho.
  • Odpowiedz
@Urajah: pójście do pierdla za wspieranie rosji to przesada, ale powinna odpowiedzieć za niektóre słowa, które wypisuje. Z drugiej strony jak wiele ludzi zacznie ją pytać lub dziękować za wsparcie Ukrainy to jeszcze bardziej będzie ją to boleć. I wydaje mi się, że bardziej ją zaboli 5 ludzi, którzy podziękują za wsparcie Ukrainy niż setki komentarzy o tym jakim to jest podnóżkiem putina. Ona o tym doskonale wie i jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
@Soczi: Piszę o więzieniu, bo dużo komentarzy dopominało się o zaangażowanie służb. Co do reszty się nawet mogę zgodzić, ale wątpię by to się wydarzyło.
  • Odpowiedz
@Urajah: zgłoszenia już zapewne poszły. Tym bardziej, że - jak sama napisała - podniosła ceny obywatelom Ukrainy, a to już dyskryminacja. Sama sobie tworzy czarny PR, my tylko próbujemy naprawić ten wizerunek w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz