Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konto_testowe12 w następnych dwóch latach, także poprzez różnice w cenie, zmieni się to na korzyść Microsoftu..
Ps5 może i byłoby dobre dla kogoś kto dopiero wkracza w świat gier i chce nadrobić zaległości, dla pozostałych wymiataczy, którzy są ze wszystkim na bieżąco ta kwestia nie pozostawia złudzeń. Rok 2023 będzie niewątpliwie rokiem Xboxa.
@Gollumus_Maximmus przeciez wiesz że nigdy nie lubiłem się chwalić ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nie ma też co bez przyczyny dołować Polaków, wszyscy dobrze wiemy że z dnia na dzień żyje im się coraz bardziej biedniej i skromniej.
@Rolnikt oczywiście kochany, w planie ultimate za 55 zlotych razem z Goldem, EA play i graniem w chmurze, albo osobno w pakietach Konsola lub PC za 40 złotych. Dodatkowo Microsoft planuje też stworzenie planów rodzinnych i możliwość dzielenia kont. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@daeun: Od razu sie lepiej wstaje widząć takie wpisy jak kolejny raz wyjaśniasz s0niarzy i pewnie już Twój wpis kraży wsród wzajemnej adoracji i zaraz tu się zlecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do tematu: Studia s0ny - Tlou multi - Wycięte z 1 na silniku 2 xD MLB 23, Spiderman2/Horizon Remake i chyba tyle z gier na 23r od sony. Pare gier maja na okres 2
@dawid-adamsky a co właściwie mieliby im zarzucić skoro Xbox to platforma niemal idealna? To co widzisz na tagu to pokłosie tego jak gracze sony przez lata traktowali graczy xboxa. Dziś karta się odwróciła, sony pony zaczynają rozumieć że nie są tak wyjątkowi jak przez lata im wmawiano i dziś to my klockarze triumfujemy ()
Pobierz
źródło: comment_16647882471IBk2goX0KTnYnhciFOxMV.jpg
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie widzę przytyków fanów PlayStation w stronę Xboxa, a w drugą stronę widać co chwilę jakieś przytyki i próby udowodnienia, że Xbox jest zajebisty?XD


@dawid-adamsky Jako pececiarz mam wojenki konsolowe gdzieś ale dla uczciwości trzeba powiedzieć, że soniarze cała poprzednia generację się z Xboxa a i nawet często z PC smiali, że nie ma ekskluziwow.