Wpis z mikrobloga

Dzięki pomocy otrzymanej przez jedną z osób korzystających z wykopu jutro będę gotował fasolę po bretońsku, gazu jeszcze na 1 gotowanie na pewno starczy. A w inny dzień jak będzie na gaz to nie wiem, jakąś zupę może? Pomidorówka i barszcz ukraiński (zwłaszcza ten drugi bardzo na bogato, taki prawdziwy), myślę o kapuśniaku lub ogórkowej. Osobiście lubię grochówkę, ale na kościach wędzonych, może być z tym problem. Cieszę się, gdy mogę gotować, zawsze to fajnie spędzony czas, chwila bez zmartwień.
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MEKORRO: Nie mam, nie jestem, znam polski, hiszpański, angielski (ale przydałoby się troszkę podszlifowac bo rzadko używam), trochę rosyjski (ale jest to znajomość raczej podstawowa, w tym znajomość ich alfabetu).
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: spoko, nie śledzę twoich wpisów, widziałem ten o pierogach, pomyślałem że dopytam. Też chwilę mieszkałem w Hiszpanii, w Bilbao. Bardzo dobrze wspominam ten czas, nie dziwię się że wybrałeś tamten kierunek. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@spiegelglas: tutaj kupiłem za 19,99 palnik i butla 16,90, napełnienie butli potem to 6,95, przechowuje u kolegi co ma socjalny pokój bądź noszę w torbie. Legit nie jest ale nikt nic nie zrobi jak się nie robi syfu, nie ma zgłoszeń, i najlepiej dość ustronne miejsce, no na Rambli jak Makłowicz to nie za bardzo
  • Odpowiedz