Wpis z mikrobloga

Krzyczenie "stop ukrainizacji Polski" nie równa się dostrzeganiu problemu nieprzemyślanej pomocy imigrantom ;d


@WaveCreator: Tego hasła nigdy nie poparłem. Więc zarzucasz mi coś, czego nie ma.

Muszę usunąć twój komentarz, bo idioci będą dawać ci plusa, za ten nie związany z tematem spam-komentarz.

(treść pozostaje w cytacie u mnie)

musiał się nieźle wysilić

łącząc szczucie na grupę społeczną a pomocą i 500+


@Lukardio: Zawsze krytykują socjalizm, to wy udajecie że
@milymirek: ja jakby co dopóki nie będzie na ten temat publicznej debaty, to popieram to hasło - ponieważ zagrożenia dla Polski obecną polityką rządu zarówno pod względem przesiedleńczym i praw obywatelskich jak i propagandowym są potencjalnie ogromnym zagrożeniem dla Polski.

Po rzetelnej debacie publicznej na ten temat będę mógł wyrobić sobie zdanie - obecnie uważam, że lepiej dmuchać na zimne niż strzelać sobie samobója w imię poprawności politycznej.
@vrim: Co niby wielki nierzad pisu zrobil aby im pomoc tak btw?
Zapewnil im takie same prawa jakie obowiazuja dla polakow i tyle, wielka mi pomoc. xD
A Ukraina sie odwzajemnila tym samym.
Zapewnil im takie same prawa jakie obowiazuja dla polakow i tyle, wielka mi pomoc. xD


@BayzedMan: Prawa i przywileje. A powinni dostać tyle, żeby mieli co zjeść przez pierwsze kilka dni od ucieczki, i gdzie spać przez pierwsze dni ucieczki. Tak jak Bosak mówi - https://www.wykop.pl/wpis/67964661/te-slowa-bosaka-vs-urojenia-neuropkow-na-temat-kon/
W kwestii podatków mają przywilej ponad Polaków. (kwestia rozliczania)

A Ukraina sie odwzajemnila tym samym.


@BayzedMan: Bezdomny zaprasza do swojego domu. Także humor pierwsza