Wpis z mikrobloga

Kilka ważnych komentarzy na temat słynnego żałosnego wpisu Sikorskiego:

Tusk: "Ten wpis nie był ani mądry, ani potrzebny, ani odpowiedzialny", "źle się stało, Sikorski zna moją opinię na ten temat"
Departament stanu USA: "Idea, że Stany Zjednoczone w jakikolwiek sposób są zamieszane w ten prawdopodobny sabotaż gazociągów Nord Stream, jest niedorzeczna. To nic więcej niż funkcja rosyjskiej dezinformacji i tak powinna być traktowana"
Ruski ambasador przy ONZ: wyciera sobie na forum międzynarodowym mordę tym wpisem.
Wreszcie sam Sikorski po tym jak już trochę otrzeźwiał kasuje swój wpis.

Neuropa na wykopie: "hehe Sikorski CHAD", "to był tylko żart", "pisowcy atakujo Radka", "brawo Sikorski, russia hate club na pełnej", "jakie to ma znaczenie?". Nie potraficie przyznać, że Radzio totalnie dał dupy i zaszkodził wizerunkowi Polski, zamiast tego bagatelizujecie sytuację lub idziecie w zaparte niczym konfederacki motłoch tłumaczący Korwina. I mówię to jako człowiek, który z braku lepszej alternatywy w następnych wyborach zagłosuje na opozycję jako mniejsze zło. Jesteście tak zacietrzewieni w swoich wojnach plemiennych, że brak wam chociaż ziarna obiektywizmu. Czym się zatem różnicie od bezmózgich, fanatycznych pisowców z których się tak naśmiewacie?

Zaraz pewnie zaczną się komentarze, że oczywiście nikt go nie tłumaczył i każdy od początku wiedział, że ten tweet był szkodliwy. No tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #ukraina #rosja #wojna #sikorski #polska #4konserwy #neuropa
aei9077 - Kilka ważnych komentarzy na temat słynnego żałosnego wpisu Sikorskiego: 

...

źródło: comment_1664578641QpxNZ8qGbfPC1mx50N67hZ.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aei9077: jeszcze kilka dni temu wykopki mnie wyzywały, gdy pisałem że rosja wykorzysta to w swojej propagandzie a tu cyk xD

Oni chętnie by zapłacili Sikorskiemu kilka milionów $ za napisanie takiego posta a on posłużył jako pożywka dla ruskiej propagandy za friko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jeszcze kilka dni temu wykopki mnie wyzywały, gdy pisałem że rosja wykorzysta to w swojej propagandzie a tu cyk xD

Oni chętnie by zapłacili Sikorskiemu kilka milionów $ za napisanie takiego posta a on posłużył jako pożywka dla ruskiej propagandy za friko ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Noiceno: Bo to w myśl zasady, że polityk nawet jak nasra na środku pokoju, to póki jest z opcji politycznej, którą popieram to będę mówił że jego gówno pachnie fiołkami. A z drugiej strony, nawet najlepszą wypowiedź kogoś kto jest z przeciwnego obozu politycznego trzeba skrytykować, tak dla zasady. Bezmyślne walki plemienne jak w trzecim świecie.

zalosne i skandaliczne to jest ze ten rusek ma tam
  • Odpowiedz
Zaraz pewnie zaczną się komentarze, że oczywiście nikt go nie tłumaczył i każdy od początku wiedział, że ten tweet był szkodliwy. No tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aei9077: a ja Radzia propsowałem za ten wpis, ale potrafię przyznać się do błędu elo
  • Odpowiedz
@krisip: popierać? to jest po prostu teatr, USA jak i rosja już dawno powinni być wykluczeni, #!$%@?ą każdego jak leci dla swoich interesów.

Sprawdź sobie liste wojen, operacji specjalnych od zakończenia II wś a potem zadaj sobie pytanie co oni tam #!$%@? robią xD stety liczy się siła i zawsze się liczyła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aei9077: no tragedia jest, bez wymiany totalnej elit polska pozostanie pod butem, pariasem Europy tylko i wyłącznie dlatego, że społeczeństwo reprezentuje polityczno-ekonomiczna impotencję
  • Odpowiedz
@Noiceno: widzisz onucko, ja wole z palą latac z tymi co pilnuja porzadku a ty wolisz tych co lataja z bejzbolem za bezbronnymi kobietami. Gratuluję logiki.
  • Odpowiedz
@aei9077: Sikorski jest idolem części wykopu (generalnie, im polityk jest większym bucem i ma większego ego, tym większe ma szanse na zostanie idolem wykopu, niezależnie od opcji politycznej - czy to Korwin-Mikke, czy Leszek Miller), a idolowi się dużo wybacza. To nie polityka, tylko miłość.

Sama mam do niego niejaką sympatię z racji Appelbaum (o której mam bardzo wysoką opinię, więc zakładam, że skoro ona coś w nim widzi, coś
  • Odpowiedz
@krisip: no tak, wprowadzanie demokracji na bliskim wschodzie, zniszczenia wszystkiego na swojej drodze jest w porządku, pomaganie w zagładzie Jemenu to też dla wyższego dobra? A o Palestynie już nie wspomne. Czy działania Izraela nie przypominają rosyjskich? dlaczego nikt o tym nie wspomina?

jedni jak i drudzy są #!$%@?, materiału masz sporo, wystarczy poczytać.

https://www.youtube.com/watch?v=OSHU060CsIQ
Noiceno - @krisip: no tak, wprowadzanie demokracji na bliskim wschodzie, zniszczenia ...
  • Odpowiedz
@Noiceno: nadal nie rozumiesz - usa pałują i może i przeginają palujac bandytow a wiec mówisz ze sa zli tak samo jak ci co z pala rzucaja sie na niewinne osoby? Gdzie tu logika?
  • Odpowiedz
niby jak?


@zapomnialemhaslo: Ano tak, że były minister spraw zagranicznych Polski pisze debilne tweety do wykorzystania przez ruską propagandę. Nie jest to jakaś wielka szkoda (szczególnie biorąc pod uwagę, że z debilnych tweetów słynął poprzedni prezydent USA), ale powagi nam to nie dodaje. Zwłaszcza że przy niepoważnym rządzie przydałaby się poważna opozycja.

Większej szkody to on moim zdaniem narobił PO na rynku wewnętrznym.
  • Odpowiedz
@krisip: a czytałeś o ofiarach cywilnych? jest ich całkiem sporo, kilka milionów. Jesteś ignorantem, jeżeli myślisz że usa i rosja to nie to samo, jedni jak i drudzy zabijają dla swoich interesów.

Jemen to tylko 1 mln ofiar cywilnych, malutko nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@Noiceno: nadal nie rozumiesz - mozna zabic milion w imię wolności świata i milion w imie zniewolenia swiata. O ile oczywiście zabijanie zawsze jest zle, wole to zabijanie amerykańskie niz ruskie...
  • Odpowiedz
były minister spraw zagranicznych


@Andreth: slowo klucz "byly", Sikorski obecnie nie reprezentuje panstwa polskiego i nikt nie przeklada jego twitterowych opini na "opinie Polski"

najwiekszy wplyw jego tweet wywarl na wykopie i polskim twitterku, reszta swiata ma #!$%@?
  • Odpowiedz