Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: Mało powiedziane. Jakiś czas temu przeglądałem konta ewidentnych ruskich trolli. Nie trzeba być szerlokiem holmsem żeby dojść do tego kto napędza konto.

Co więcej - ostatnio opisywałem tutaj przypadek-fart 1:1000000. Trafiłem na szczujące na onecie konto ze zdjęciami mojego znajomego z poprzedniej roboty. W skrócie. Stracił konto. Poblokowano mu wszelką możliwosć zgłoszenia (poblokowanie znajomych). Zmieniono imię i nazwisko. Od 2 lat przeglądając historię jego morda wisi przy postach antyszczepionkowych, antyukraińskich,
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Spoko, mój dziadek nie żyje od 4 lat a jego konto na facebooku dało radę rok temu przeprowadzic się do Niemiec i zmienić zdjęcie profilowe na jakiegoś typka, fb nie widzi w tym problemu.
  • Odpowiedz
@Tumurochir zgłosiłem typa z bliskiego Wschodu za terroryzm i propagowanie nienawiści
Wstawiał memy o zabijaniu niewiernych, pisał ze dołączy do państwa islamskiego, wstawiał ich filmiki propagandowe.
I nic, zgłoszenie odrzucone xd
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Ten portal jest od dawna #!$%@? wiec czego się spodziewałeś?

Dostaniesz bana za 30 dni za cytat z piosenki, a jakiś idiota nagrywa filmiki w których łamie kilka zasad regulaminu portalu i mimo, ze jest zgłaszany przez setki osób to i filmik i konto nadal wisi.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: żydbuk jest #!$%@?? Stare, znałem.

Ja w komentarzach pod newsem, że ruskie gówno bombarduje cywili napisałem, że cały ten gówno twór powinien tak skończyć i przyjąć podniebne dary. I cyk 30 dni bana bo HURR DURR MOWA NIENAWIŚCI.

Na śmiećbuku mają się reklamy klikać gościu, a nie jakaś rzetelność, reptilianin już dawno odleciał w takie odmęty, że #!$%@?, to zwykły ściek i śmieć. Tylko niestety mnóstwo ludzi z niego korzysta
  • Odpowiedz