Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dalsi znajomi po 18-19 lat właśnie wyjechali do miast wojewódzkich na studia. Jedna Julka od starych dostała mieszkanie i nowe audi q5, inny Oskar dostał mieszkanie i kilku letnią s-klase po swoim starym. Tacy trzymają sie razem. Teraz tylko wrzucają fotki jak robią objazd po restauracjach i sklepach z markowymi ubraniami, jakieś foty formy z siłki, imprezki, a chłop żałuje sobie nowe spodnie po 3 latach noszenia kupić i musi do fabryki o 4 rano wstawać jedząc zupki chińskie i dojeżdżając przepełnionym transportem prawie godzine w jedną strone, mieszkając we wschodniej Polsce. Oskarom i Julkom nawet jak sie nie uda w wielkich miastach to wrócą sobie pracować do firm swoich starych. Takie tam #zalesie #przegryw #praca #studia #story

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336c2a413aa097904f32d31
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
Może ciezką pracą ich nie dogonisz ich stylu życia, ale jak podejmiesz ryzyko i spróbujesz coś zmienić, to może nie będziesz musiał liczyć w przyszłości każdego grosza. Niestety życie nie jest sprawiedliwe, ale czasem nawet osoby które dostają wszystko na tacy od swoich rodziców i tak potrafią szybko wszystko przepierdzielić i marnują potencjał jaki dostają.
UzależnionyBarman: Ja z biednej rodziny do mojej starej: "Biedni nie powinni robić dzieci". Ta się zbulwersowała, że a jak to, przecież dzieciom daje się miłość a to najważniejsze (pomijam fakt że jakiejś wielkiej miłości i troski to oni mi ani siostrze nie dali). I teraz ja, dorosły człowiek, bez mieszkania na start, po studiach, na wynajmie. Moja siostra ma jeszcze gorzej bo ma dzieci i też na wynajmie.
---

Zaakceptował: karmelkowa