Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdzie mogę się nauczyć grać w #hokej w #trojmiasto ? W zeszłym roku chodziłem na #lyzwy na tę szkółkę, ale tutaj szkolili pod jazdę figurową. Mój poziom to: potrafię jeździć przodem, tyłem, hamować itp. ale kija nigdy w ręce nie trzymałem.

Wiem, że trójmiasto to nie jest jasny punkt na hokejowej mapie polski, ale come on! Poradzicie coś?
  • 5
ale kija nigdy w ręce nie trzymałem.


@MvPancer: Polecam kupić najtańszy kij drewniany + krążek do inline i ćwiczyć nadgarstek, niezależnie od tego czy i kiedy ktoś Cię przygarnie, bo i tak będziesz musiał to ogarnąć, a tutoriali do stickhandlingu w youtube trochę jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście ja wrzuciłem posta na rolkowych grupach we Wrocławiu (było lato), że chciałbym się nauczyć od zera i odezwał
Muszę też przemyśleć temat rolek, bo nigdy nie jeździłem.


@MvPancer: Na pewno nie mieszaj - albo masz sezon zimowy albo letni, nie wiem jak w innych częściach kraju, ale we Wrocławiu i okolicach po prostu nie ma opcji na lód poza okresem listopad-marzec, więc siłą rzeczy gramy na rolkach. Jeśli natomiast jest opcja grania na łyżwach przez cały czas (albo większą część roku), to rolki można sobie kompletnie odpuścić