Wpis z mikrobloga

@sebbs: Czołem Mirki!

Czy jeśli sprzedaję konsolę PS4, a ściągnąłem sobie cyfrową Fifę 22 na nią poprzez konto PS Plus (płacąc pierdziolone 300 złotych za nią) to kupujący konsolę nadal będzie mógł korzystać z tej Fify? Jest ona przypisana do konsoli, a nie do mojego konta?

Nie chcę zostawić żadnych swoich danych na konsoli, okazało się, że nie gram na niej prawie wcale. Nie będę kupował następnej generacji. Chciałbym jedynie by konsola była wyczyszczona z moich danych, tak jakby w ustawieniach fabrycznych,i aby kupujący nadal mógł grać w gry, które były zainstalowane na niej przez PS Plus. W tym wypadku chodzi tylko o Fifę 22.

Czy to jest możliwe?

Pozdrawiam, konsolowy laik sebbs

#kiciochpyta #konsole #ps #ps4 #playstation
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebbs:

Chciałbym jedynie by konsola była wyczyszczona z moich danych, tak jakby w ustawieniach fabrycznych,i aby kupujący nadal mógł grać w gry, które były zainstalowane na niej przez PS Plus


Albo jedno albo drugie. Jak wyczyścisz konsole to nie będzie na niej gry ani twojego konta więc nie będzie mógł grać w fifkę.
@Jack0wy: Kurde zostawiłbym mu konto z Fifka do czasu aż nie zakupi sobie nowej FIFA 23. Kupujący chce pykać z synem. Ale chyba strach by powierzać komuś konto, kogo się nie znam, nawet po usunięciu kart debetowych z pamięci konta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebbs: no jak nie znasz to słabo. Niby bez dostępu do maila nie zmieni (chyba?) hasła, ale ja bym nie ryzykował jeśli nie chcesz jednak się pożegnać z kontem