Wpis z mikrobloga

Niby piątek, praca biurowa, od 7 do 15 ale jakoś mi się dzisiaj zaś nie chce. Chętnie bym został w domu bo i tak mnie coś łapie. Tak z ciekawości jakie farmazony robiliście przed pracodawcą aby ten jeden dzień nie przyjść do pracy? Przyznawać się ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #praca
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby piątek, praca biurowa, od 7 do 15 ale jakoś mi się dzisiaj zaś nie chce. Chętnie bym został w domu bo i tak mnie coś łapie. Tak z ciekawości jakie farmazony robiliście przed pracodawcą aby ten jeden dzień nie przyjść do pracy? Przyznawać się ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #praca


@Wezwoguleicstont: nie czuję motywacji do pracy, zostanę offline
  • Odpowiedz
@Ogau: ja też przeżyłem podobny wstrząs światopoglądowy. Zawsze myślałem, i tak zostałem wychowany, że trzeba w życie być uczciwym, co oznacza uczciwie pracować. Na wykopie dowiedziałem się, że mam mentalność niewolnika chcąc pracować uczciwie i ciężko.
  • Odpowiedz
Na wykopie dowiedziałem się, że mam mentalność niewolnika chcąc pracować uczciwie i ciężko.


@Przypadkowy: nie no ciężko to nie. Z pracy muszę wyjść wypoczęty, żeby móc jeszcze pożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Artrix: @Relkin: oczywiscie ze tak, chodzilo mi o przyklad czegos faktycznie istotnego. Nie wiem, mieszkanie zaleje albo musisz cos zalatwic jednak w ciagu dnia nagle. Branie unz "tak se" nie popieram, chociaz jak bylem mlody to sie zdarzylo kilka razy ;D Ale kac gigant tez nie zdarza sie czesto xD
  • Odpowiedz