Wpis z mikrobloga

Siema, przedwczoraj w Krakowie znaleźli przy mnie 1.57 grama zioła, przeszukali mi chate - nic nie znalezli (szkoda, że siedziałem 20h na dołku)
Myślicie, że umorzenie? Nie byłem wczesniej karany, w zeznaniu stwierdziłem, że na własny użytek a marihuanę znalazłem.
Jeżeli tak, wiecie ile się czeka na takie orzeczenie?
#narkotykizawszespoko
  • 16
@cashcartibitchh: Złożyłeś od razu wniosek do prukuratora o warunkowe umorzenie postępowania? Jeśli tak to prokurator może tego w ogóle do sądu nie skierować, jeśli już do sądu pójdzie to składaj wniosek o umorzenie postępowania z uwagi na znikomą szkodliwość społeczną czynu i pewnie wtedy dostaniesz jedynie grzywnę 500zł i rok próby kiedy nie możesz popełnić wykroczenia.
@devel9k: ta, na dworcu krakowskim podbili do mnie tajniacy i się mnie spytali czy posiadam jakieś narkotyki
Ja się trochę zesrałem bo myslalem że już mogą i tak wiedzieć nwm samara mi wystawała czy cokolwiek a wiedzialem że jak od razu im to wydam to lepiej niż jakby przeszuaknie było to się przyznałem od razu wzięli mnie na komendę przeszuaknie przysiady itd wyszło 1.54 powiedzieli mi że muszą mi chatę przeszukać