Wpis z mikrobloga

Za krótkie będzie na prawdziwą #coolstory ale i tak taguje. Poza tym #bekazpodludzi

Wczoraj z powodu niedoborów jednego z dóbr podstawowych - papierosów marki Lucky Strike w kolorze czerwonym - postanowiłem udać się do wioskowego sklepu. Po wejściu do niego, zauważyłem dwie starsze panie przy kasie, z torbami wielkości worów na ziemniaki wypełnionymi produktami, przy czym oczywiście załatwiające sprawę w żółwim tempie bo przecież muszą sobie przy okazji pogadać, jakby #!$%@? nie mogły się spotkać na herbacie w domu. Tak więc wiedząc że czeka mnie długie oczekiwanie, udałem się na tyły sklepu za regały, stwierdzając że skoro i tak jestem w sklepie i spędze w nim jeszcze sporo czasu, to czemu by przy okazji nie zrobić jakichś konkretniejszych zakupów oprócz fajek.

I tak sobie wybierałem produkty, gdy doleciał do mnie bardzo ciekawy fragment z rozmowy:

- A da pani spokój, mój młodszy Staszek też pracy znaleźć nimoże i bida straszna jak ja z tej emerytury go utrzymom

- No dokładnie dokładnie, za komuny z pracom nigdy problemuw nibyło

- No właśnie właśnie, chłopak mondry przeciez zuch taki technikum samohodowego ni skończył tylko dlatego bo przecie ta od jenzyka siem uwzieła dla niego, ale zdolny chłopak wszystko sie nauczyc umi rower bratu pompował ostatnio i gwoździa w szafie przybił a pracy nigdzie dlaniego co robicz i nawet zasiłku nie chco dac zadnego bo nie pracowal nigdy to jes #!$%@? wie pani

- Ano ano

- i tak se mysle przeciez to głupki barany som tam w tym rzondzie bo oni przeciez majom tom no, menice, tak to sie chybo nazywo, i przeciez ony mogom dodrukować piniondza i by było na zasiłek dla Staszka i mnie emeryturu by mogli podnieść ale czemu nie chcom zrobic tego nie wiem

- Wie pani dlaczego, bo to żydy w bankach siedzom i blokujom zeby nie mozna bylo wincyj piniendzy wydrukowac bo wtedy polacy bogatsi byndom od nich za komuny przyciez drukowali jak hitler z zydostwem porzondek zrobil i kazdy mial prace i na wakacje sie jezdzilo i szystko a teroz bido

- A by to żydostwo zasrane szlag trafił #!$%@?ów

i tak #!$%@?ły aż do wyjścia ze sklepu. A ja kisłem tam z tyłu schowany za regałem tak mocno że jeszcze dziś mnie brzuch boli xD Powiedzcie mi mirki skąd się tacy ludzie biorą?
  • 11