Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitcoholic: No i nikt nie neguje tego ze płcie są 2 jakbyś znał angielski na poziomie podstawowym i rozrózniał "sex" od "gender". Ten chłop/baba może być dawcą nasienia i mieć długie włosy i makijaż i co z tego
  • Odpowiedz
@Gregory960: wszystko mi jedno co jest na pikabu, po prostu jak biologiczny mężczyzna może zostać matką? Macierzyństwo i bycie matką to też konstrukt społeczny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: A mi nie wszystko jedno że w Polsce powtarza się rosyjskie wypociny, ale jak mówisz tobie nie przeszkadza.

Nawiązując do wpisu, Tak jak adoptowane dziecko nie mówi do rodziców per wychowawcy, tylko mamo/tato. Jeżeli ktoś wygląda jak matka,zachowuje się jak matka to dla dzieciaka to będzie matka. Więc odpowiedziałeś sobie sam.

W przeciwieństwie np. do rodzenia, bo oczywiście tylko Człowiek płci żeńskiej może urodzić kogoś i tego nikt nie
  • Odpowiedz
@Gregory960: może to nie są "rosyjskie wypociny" tylko drugi biegun, przeciwwagą do mocno postępowych środowisk jako takich? Najłatwiej stwierdzić że radziecki wymysł, bo wschód jest bardziej konserwatywny w poglądach, ale to ciekawe, że nie odniesiesz tego na przykład do krajów arabskich, w których taki ktoś zostałby gorzej potraktowany niż tylko postękanie na forum ze śmiesznymi obrazkami.

Wygląda jak matka... Co to znaczy wygląda jak matka? I czy każda "matkująca" osoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll:Ale my mamy się teraz porównywać do zwierząt z arabii saudyjskiej i cieszyć się ze mężczyźn z długimi wlosami i makijażek u nas się nie kamienuje. Ja proponuję coś innego, MOŻE, porównujmy się do lepszych a nie gorszych.
  • Odpowiedz
@Gregory960: kto jest lepszy, a kto gorszy w takim układzie? Na jakiej podstawie to wartościujesz? I czy Rosjanie są lepsi, skoro do nich porównujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: A co do sytuacji tej rodziny to nie znam jej ale sam pokazałeś jak sytuacja w każdej rodzinie jest zniuansowana. I Np. Ja nie mam nic przeciwko ze to dziecko nazywa swoją babcię mamą, jak så szczesliwi to #!$%@? z nimi, i wtedy prawakom to nie przeszkadza, ale wystarczy ze chlop ktory zmienil zaimki i zapuscil wlosy bedzie tak nazywany, to juz sie robi problem dla prawactwa.
  • Odpowiedz
@Gregory960: no nie, zapytałam Cię co to znaczy, że wygląda jak matka? I podałam Ci dość niejednoznaczny przykład na to, że osoba matkująca dziecku to nie koniecznie matka. Jeśli nie potrafisz się odnieść, za to masz zamiar rzucać lewakami i prawakami w dalszej części dyskusji, to ja podziękuję, bo jesteś takim samym kucem jak dzieci od JKM, tylko po drugiej stronie sceny.

Idziesz w emocje, nie w fakty. Z emocjami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: Mysle ze zrozumiales ale udajesz debila z tymi poròwnaniami.

A Kto jest lepszy kto jest gorszy? No ogòlnie to wolałbym naśladowac europe zachodnia a nie zwierzeta z arabii/rosji. No Chyba ze ci blizej do tamtych wartosci to powiedz.
  • Odpowiedz