Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huudyy: No to "men" to jest Gender. Ale on ma "sex" zenska i tak, chromosomy i tak dalej. i tutaj powtòrze, nikt tego nie kontestuje. Jakby ktos powiedział. "Male can bear a child" to by byla bzdura bo to sie odnosi do Sex/plci
  • Odpowiedz
w sumie ciekawi mnie czy gdy będzie możliwy przeszczep macicy, a technologia pójdzie do przodu na tyle, że mężczyzna będzie mógł rodzić dzieci to czy prawaki nadal będą bóldupić, że przecież mężczyzna nie może być matką dziecka

tylko tym razem pojawią się argumenty, że to nie po bożemu i nie tak nas pam buk stworzył xD
  • Odpowiedz
@Gregory960: a w nosie mam te Twoje postępowe rozkminy - chłop wymalowany na babę mnie bulwersuje i koniec, poza tym na na to wywalone, ale opinią się podzieliłem podobnie jak większość śmieszkujących.
Wolności słowa chcesz nam zabronić?
Nie mówię przecież, żeby go od razu zutylizować, zgaduję tylko czemu gówniak ma grymas na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: no właśnie poruszyłeś bardzo ważny aspekt mianowicie co z tymi wszystkimi zboczonymi rodzinami gdzie dwie kobiety wychowują dziecko? Jak taki młody człowiek ma się zwracać do babci skoro właściwie pełni ona funkcje ojca? Co z niego wyrośnie, nie przepalą mu się styki w mózgu wychowując się bez męskiego wzorca? może powinniśmy się zastanowić czy nie zacząć nazywać rzeczy po imieniu?
  • Odpowiedz
@WiemyCoWiemyKogo: jak na razie niczego nie nazwałam, do niczego nie odniosłam się z nacechowaniem pod tezę, za to nie otrzymałam żadnej konkretnej i satysfakcjonującej odpowiedzi. Otrzymałam za to worek cudzych emocji...

O braku męskiego wzorca w wychowaniu możesz poczytać akurat, bo temat jest przedmiotem badań
  • Odpowiedz