Wpis z mikrobloga

  • 270
Że smutkiem przyglądam się temu co stało się z tym portalem. To niegdyś wesołe miejsce, tętniące życiem i humorem, zamienia się powoli w ukraińską tubę propagandową. Wchodzę sobie rano w gorące z 12h i co widze:
- pozycje nr 2, 1000 plusów, wykopki pałują się do zdjęcia jakiegoś ukrainskiego generała, tak jakby w historii Polski brakowało wybitnych strategów. Zwracam uwagę spierdoksom i co słyszę? "#!$%@? się w głowę" xD
- pozycja nr 3 - 500 plusów, wykopki jaraja się filmikiem gdzie ukraińscy żołnierze spotykają kacapa witając się słowami "no hej, my banderowcy". Fajnych macie nowych idoli wykopki. XD
- pozycja nr 15 - 320 plusów, wykopki tasują się pod zdjęcie żołnierza Azowu, organizacji skrajnie nacjonalistycznej i neonazistowskiej, ale #!$%@? w to, żołnierz na kominiarkę w czachę, wygląda jak operator z Call of duty i ma taką fajnom bazookę więc wszystko jest cool xD

Dalej nawet nie chce mi się tego gówna scrollowac. Ogarnijcie się wykopki bo postradaliscie zmysły.
Poniżacie nie tylko siebie ale i nasz kraj, klękacie przed nimi tak jakbyście byli bezpanstwowcami, wystawiacie im całą dupę. Ja takze kibicuje ukraincom, ale potrafię przy tym zachować jakoś pewność siebie, honor, dumę i tozsamosc narodową.

Najbardziej śmieszne i zalosne jest jednak to że pomimo waszej wielkiej miłości do naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, taki przecietny ukrainiec ma w #!$%@? co sądzi o nich polak i w żaden sposób nie myśli nawet aby się z nim bratać. Jeśli wydaje się wam że kilkadziesiąt lat wystarczy be pogodzic ze sobą dwa zwaśnione narody to jestescie w dużym błędzie. Nie zapraszam do dyskusji bo temat wyczerpany. Plusujcie polską flagę.

#ukraina #rosja #wojna #propaganda
daeun - Że smutkiem przyglądam się temu co stało się z tym portalem. To niegdyś wesoł...

źródło: comment_1664432865HE0OFQtVP0u5Ozvhru4jvQ.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
klękacie przed nimi tak jakbyście byli bezpanstwowcami, wystawiacie im całą dupę


@daeun: ej Mati, ale czy na odprawie nie przypominali, żeby napisać o Wołyniu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kiszczak no i to Twój błąd bo dużo tracisz, wiem że ciągnie się za mną przeszłość bajtera, ale pozatym jestem też Polakiem i mam jakieś swoje własne przemyślenia. I nikt nie przekona mnie dziś że nie mam racji :)
  • Odpowiedz
@daeun: nie no,jak "nikt Cię nie przekona że nie masz racji" to musi być to prawda. W innych sprawach też uważasz swoją rację za najswojsza? Musisz mieć szerokie horyzonty,dużą wiedzę i wielu znajomych. A nie,czekaj...
  • Odpowiedz
@daeun:

Dzień dobry, przypominamy, że dzisiaj dzisiaj publikacji polskaduma

Wrzucamy:
1. Znalezisko - ten filmik z bidenem spadającym ze schodów
2. Post na mirko - zdjęcie flagi plus tekst

Że smutkiem przyglądam się temu co stało się z tym portalem. To niegdyś wesołe miejsce, tętniące życiem i humorem, zamienia się powoli w ukraińską tubę propagandową. Wchodzę sobie rano w gorące z 12h i co widze:
- pozycje nr 2, 1000 plusów,
  • Odpowiedz
I nikt nie przekona mnie dziś że nie mam racji :)


@daeun: Gdyby ruskie toczyłyby wojnę z Kazachstanem czy Finlandią to i tak byśmy im kibicowali.

  • Odpowiedz
@daeun: sami sobie jesteśmy winni że pozwalamy na zasyfienie wypoku tą propagandą. To jeszcze jest nic, ten durny rząd nas jeszcze lepiej załatwi niedługo.
  • Odpowiedz
@daeun:

1000 plusów, wykopki pałują się do zdjęcia jakiegoś ukrainskiego generała, tak jakby w historii Polski brakowało wybitnych strategów.


Ale co ma jedno do drugiego? XD

500 plusów, wykopki jaraja się filmikiem gdzie ukraińscy żołnierze spotykają kacapa witając się słowami "no hej, my banderowcy". Fajnych macie nowych idoli wykopki. XD


No i? Dla nich to bohaterowie. Dla nas AKowcy to też bohaterowie, a dla innych zbrodniarze.
Skoncz żyć przeszłością, bo potem
  • Odpowiedz
@daeun:

Nie dość, że jesteś marudą toż dodatkowo jesteś niezaradny. Informacje o wojnie domyślnie są niewidoczne, trzeba je odblokować dodając tag polityka.

Polecam też zablokować tag #ukraina i już masz taki Wykop jaki chcesz.

Koszystanie z funkcjonalności portalu to nie wada, tylko zaleta. Warto jednak trochę pomyśleć, dostosować ustawienia i cieszyć się tym co najlepsze, a nie jak dziecko byw urażonym, że innych interesują inne tematy.

Wcześniej był, zajebisty tag #
  • Odpowiedz
łapanie się na zarzutki dauena to trochę przypał, ale popieranie ich to już całkiem nowe spektrum XD


@Vender: nie jedno widziałem przez tyle lat na wypoku, ale to co się teraz dzieje jest ewidentnym odklejeniem od rzeczywistości. Wojna się kiedyś skończy i obiekcje wykopków szybko zaczną się zmieniać, oj bardzo szybko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@daeun: taka prawda. wykopki wiele razy pokazywały że są wyprane z tożsamości narodowej a teraz cała społeczność popiera inny kraj całym sercem jakby to był ich własny.
  • Odpowiedz