Wpis z mikrobloga

Wyborcza nie jest lewicowym pismem


@Oseghe: Jest lewicowo-liberalnym.

każdy lewak ci powie, że mieszkanie prawem człowieka


@Oseghe: Dzięki za potwierdzenie, że Tusk jest lewakiem.
  • Odpowiedz
mieszkanie prawem człowieka


@vrim: @Oseghe: w ogole co to jest #!$%@? za farmazon, materialy budowalne same sie kupują, ekipy same to robią, wszystko samo sie oplaca, mieszkanie prawem XDD, najlepiej zaraz po gowno studiach z zarzadzania polem namiotowym i pensja z zabki w wieku 25 lat, #!$%@? komunistyczne fanfiki
  • Odpowiedz
@hekktik @vrim

No jak dla was lewica to jest tylko pchanie progresu światopoglądowego, lgbt i innych to się nie dziwię, że tak ją definiujecie. Wyborcza to typowi liberałowie, którzy pchają takie antyludzkie narracje.

A co do Tuska, tak zawłaszczył sobie lewicowe postulaty. Kwestia tego, że jako polityk jest totalnie niewiarygodny, a sama lewica dyskutuje o tym jak walczyć z taką retoryką, że przyjdzie populista i wprowadzi jakieś gówno, które w
  • Odpowiedz
@Oseghe: oczywiscie ze wyborcza i jej wszystkie #!$%@?, wysokie obcasy i inne belkoty to typowo lewicowe #!$%@? i niestety w tej skrajnie debilnej wersji, ciezko o lepszy przyklad w polskiej prasie

lewica dyskutuje o tym jak walczyć z taką retoryką, że przyjdzie populista i wprowadzi jakieś gówno, które w rzeczywistości nic nie zmienia, a tylko przepala hajs podatników.


generalnei to jest kwintesencja lewicy, #!$%@? nie swoich pieniedzy na wyrownywanie niewyrownowywalnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hekktik: mnie najbardziej w tych mieszkaniach rozbraja jak Polaków boli dupa że ktoś może mieć na tyle atrakcyjne życie w ktoeym potrzebuje mieszkania jedynie po to żeby się umyć i przespac, bo resztę czasu spędza poza nim
  • Odpowiedz
@hekktik: Kiedyś powszechna opieka zdrowotna też była fanfikiem, dostęp do jedzenia i brak klęsk głodu też, czasy się zmieniają. Gdyby zamiast przewalać kasę na emerytów, górników, 500+ i inne, to można spokojnie by budować mieszkania komunalne, co poprawiłoby rynek wynajmu, komfort życia i przyrost naturalny, bo ludzie mieliby na czym rodzić dzieci.

Ale to literalnie komunis, lepiej płacić patusowi rentierowi 2000zl miesięcznie, który nic nie wnosi do gospodarki, żeby mieć
  • Odpowiedz
@hekktik: nie wiem czy to gówno- są różni ludzie i niektórym może to nie przeszkadzać ale to raczej jednostki na tle całego społeczeństwa a do artykułu się nie pisze o zwykłym czlowieku bo to nuda tylko o skrajnościach
  • Odpowiedz
mieszkania komunalne


@Oseghe: nic co buduje rzad nie dziala tak jak powinno, nie wiem czy sie zorientowales po poczcie, sluzbie zdrowia, komunikacji (to jeszcze jako tako, chociaz nie jezdze od x lat) etc etc etc
  • Odpowiedz
@hekktik: czyli nie rozumiesz definicji lewicy. Dla ciebie lewica to wszystko to z czym się nie zgadzasz. Gdybyś posłuchał chociaż trochę ze zrozumieniem postulatów np. Razem, to odkryłbyś, że mają zajebiście dużo sensu. Ale lepiej piszczeć, że lewactwo złe bo wydaje cudze pieniądze, bo liczy się tylko zysk, a nie dobrostan obywateli.

I da się wyrównać okoliczności, jakoś na zachodzie lewackim jest 10x lepiej niż w Polsce, właśnie dzięki wysokiemu
  • Odpowiedz
@Oseghe: stary, ale ja bardzo dobrze znam postulaty i polskiej lewicy i np lewicy w stanach, dlatego pisze to co pisze. a komunikacja to chyba jedyna panstwowa galaz ktora jako tako dziala, bo nfz nie dziala w tym kraju w ogole.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hekktik: cóż,ja tu widzę potencjał na spoko lokum o ile klop jest osobno. Spanie na takiej antresoli ma swoje zalety, pod spodem można zrobić całkiem milusią norkę. Dałbym tylko suwane drzwi żeby jednak oddzielić część kuchenną. Takie mieszkanie raczej pod wynajem z ceną max 1300 plus rachunki, ale znając życie to rekiny biznesu krzyczą za to kretowisko 3k+ xD
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: to ja wolalbym miec pokoj w 2pokojowym mieszkaniu z normalna kuchnia i normalnym kiblem, jak juz wspominalem. w ogole chcialbym zobaczyc uklad tego mieszkania 9 metrow (sic)
  • Odpowiedz
@hekktik: No ja też znam te postulaty i jakoś lewica mimo nie bycia idealną partią jako jedyna stara się odpowiadać na problemy ludzi. A kapitalizm nie może rosnąć w nieskończoność, bo zaraz nam planeta się skończy. Tylko potem jak powiesz, że może powinniśmy trochę się poświęcić, żeby z czasem było lepiej to nagle masz pianę z pyska bo moją wolność zabierają.

Niestety nie mam dobrej odpowiedzi na to co jest
  • Odpowiedz
@hekktik: XD nie no wiadomo kuchnia czy wydzielone miejsce do mycia się i srania to też zbędne luksusy a oczekiwanie że pracując powinno się mieć więcej przestrzeni osobistej niż skazani prawomocnymi wyrokami pedofile i mordercy to burżujska fanaberia.

  • Odpowiedz
@hekktik: wyjaśnij mi tylko dlaczego zwykly artykuł o czymkolwiek to już narracja i pchanie gówna w głowy? Przeciez to normalny wywiad o stylu zycia jednej osoby opowiadajacej o nim, przeciez mozesz przeczytac i sie nie zgodzic xD
  • Odpowiedz
@eyehategod: mowilem juz - to jest pchane ludziom do glowy nie w jakims zwyklym artykule tylko przez te media w kolko co chwile na szeregu portali, w rozny sposob etc etc. to nie jest jakas losowa przypadkowa rzecz
  • Odpowiedz