Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 152
@Aryo: wygląda na to, że na terenach republik FR doszło do ewolucyjnego ewenementu. Kobiety wychodowały sobie jądra, a mężczyźni cipy. Chwała Wielkiej Melitele!
  • Odpowiedz
@Lipathor: I co z tego? Albania i Bośnia ma jeszcze większy...
Różnica jest taka, że muzułmanie w Rosji mieszkają od pokoleń, a we Francji stanowią ludność napływową. Chyba nie muszę wyjaśniać, że jest to niemała różnica.
  • Odpowiedz
I co z tego? Albania i Bośnia ma jeszcze większy...


@jan_testowy: o Albanii i Bośni nikt nie trolluje o 'upadku' i 'zalewie'

Różnica jest taka, że muzułmanie w Rosji mieszkają od pokoleń, a we Francji stanowią ludność napływową. Chyba nie muszę wyjaśniać, że jest to niemała różnica.

bez znaczenia w kontekście straszenia ludzi muzułmanami
  • Odpowiedz
Rosja, inwestujące grube miliony w internetowy trolling przekonujący o islamie zalewającym Europę zachodnią, ma większy odsetek muzułmanów niż Francja


@Lipathor: niezle trzeba byc odklejonym, zeby nie widziec tego, ze zarowno we francji jak i niemczech miliony muzułmanów to aktualnie jest problem xddd
i nie jestem zadnym prawakiem mowiacym o upadku szwecji, po prostu takie sa fakty xdd
zreszya w szwecji wygrala teraz prawica wlasnie z powodu emigrantow i tego co
  • Odpowiedz
@Lipathor: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Muzułmanie we Francji stanowią większy problem niż ci w Rosji, Albanii czy Bośni, ponieważ są ludnością napływową, obcą kulturowo, wrogo nastawioną (w większości) do "tubylców".
  • Odpowiedz
Kobiety w Kabardo-Bałkarii i Dagestanie mówiące o rzeczywistości — to Rosja zaatakowała Ukrainę i Rosjanie są okupantami.

@Aryo: Ekstra. Prawie tylko rok zajęło im dojście do takich wniosków. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Aryo: ruskie kobity bardziej odważne od tych szaszek kukoldów co posłusznie jadą na śmierć z zardzewiałym kałachem z lat 50. XD
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: ja bym nie powiedział, że w europie zachodniej islam sam w sobie stanowi problem, problem stanowi napływ patologii z islamskich krajów, czarni i araby, którzy robią tam #!$%@? jednak na ogół w dupie mają tego całego allaha

naturalnie jestem za prostą rzeczą, czyli ich nie wpuszczać
  • Odpowiedz