Wpis z mikrobloga

@Volki: @jankes83 już się spłakał, że mu wyblurowałem fragment komentarza, a kiedy wytłumaczyłem mu z jakiego powodu to zrobiłem - skasował komentarz, żeby czasem nikt się nie dowiedział. Co za dzban. ¯\_(ツ)_/¯

Chyba muszę po prostu przestać reagować na ich zaczepki, bo tracę tylko czas na pisanie odpowiedzi, które później kasują.
Pobierz L3stko - @Volki: @jankes83 już się spłakał, że mu wyblurowałem fragment komentarza, a...
źródło: comment_1664359452akWYGmMMrICWlvKW8MJb20.jpg
@BomBom: odpisałem mu, że wyblurowany fragment zawierał wyraz, za który moderacja kasuje wpisy, a po drugie nie miał znaczenia dla treści mojego wpisu. Najważniejszy fragment jest w dolnej części zrzutu:

Tak, ♯neuropa ma w d*pie to, że dana wypowiedź jest pokazywana w kacapskich mediach.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leszcz_Bagienny: jak dla mnie to jeden albo dwoch ma placone a reszta to pozyteczni idioci i robia to samo za free. Aktualnie sranie na jedyna partie ktora glosuje przeciwko socjalowi mozna wytlumaczyc tylko i wylacznie tym ze neuropa to patole zyjace z socjali.

Godzine temu wrzucilem komentarz o jednym z nich. 30 wrzutek o konfederacji a 10 to patostreamy. Nawet totalnie obiektywnie to zwyczajnie widac zaleznosc ¯_(ツ)_/¯